Chodakowska do internautki: "Przedstawiasz się z poziomu osoby ograniczonej". Czym ją tak zdenerwowała?

Redakcja 07.06.2017
Ewa Chodakowska
Fotografia: East News

Trenerka znana jest ze swoich reakcji na negatywne komentarze fanów. Tym razem wdała się z fanką w ostrą dyskusję. 

Ewa Chodakowska, jedna z najpopularniejszych trenerek, pokłóciła się na Instagramie z internautką. Wymiana zdań była naprawdę gorąca. Oczywiście, trenerkę wspierały i zawzięcie broniły fanki, które nie pozwolą powiedzieć na nią złego słowa.

Chodakowska, znana z tego, że reaguje na negatywne komentarze, tym razem wdała się w naprawdę długą dyskusję. Wszystko zaczęło się od bikini, którym w mediach społecznościowych pochwaliła się gwiazda. Jedna z internautek wprost napisała, że strój jest po prostu brzydki. 

Czytaj więcej: Fanka skrytykowała Chodakowską. Jej odpowiedź nie wszystkim się spodobała. "Niefajnie Ewka"

Ponieważ w komentarzach rozgorzała dyskusja, Chodakowska napisała nowy post, w którym wyjaśniła swoje stanowisko i odniosła się do hejtu, z którym często musi się zmierzyć. Stwierdziła, że ona także potrafi być złośliwa, a ciętymi ripostami sypie jak z rękawa. 

Skoro chcesz oceniać mnie, pozwól i mnie ocenić Ciebie - daj mi to samo prawo, które sobie przypisujesz. Uwierz mi, chyba jak każdy ja tez potrafię być złośliwa, cięte riposty sypią się z rękawa na zawołanie (...). Nie kotku, nie jestem workiem treningowym. Nie muszę niczego przyjmować, znosić. Oczywiście muszę się liczyć z tym, że będę komentowana pozytywnie i negatywnie, z czego osoby które bez pytania wylewają swoje mdłości, zwyczajnie nie są tu mile widziane. Proste. Nie zależy mi na takich osobach (...). PS. Proszę nie pisz mi "Ewa, nie przejmuj się". NIE KOCHANIE, nie przejmuje się. Spływa to po mnie, ale zawsze REAGUJE!! Nie cierpię na wszechobecną znieczulicę. Tak na ulicy zwrócę uwagę jak i tutaj. Mam stać i patrzeć? - napisała Ewa Chodakowska na Instagramie. 

Ewa Chodakowska
Fotografia: www.instagram.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska 

"Trochę cię poniosło"

Trenerka zaznaczyła również, że ma serce na dłoni dla tych, którzy traktują innych tak, jakby sami chcieliby być traktowani. Jej tłumaczenia nie wszystkich jednak przekonały. Jedna z komentujących, studentka psychologii, nazwała ją hipokrytką. 

Na tę i inne uwagi odpowiedziała oczywiście główna zainteresowana. 

Kasia pozwól zatem ze napisze coś na Twój temat. Widząc w tym poście ZAKAZ WYRAŻANIA OPINII, przedstawiasz się w moich oczach z poziomu osoby ograniczonej. Gdybym napisała Ci: Kasia zrób coś z tym cellulitem, jak Ty wyglądasz? Tłuszcz Ci się wylewa, zamiast napisać Kasia! Dawaj na trening, lepiej poczujesz się w swojej skórze, zyskasz na zdrowiu i energii - razem damy radę. Gdybym szczerze POJECHAŁA PO TOBIE zamiast serdecznie Cię zmotywować, byłabym chamem i prostakiem. Dlaczego nie potrafisz pojąć, że swoją opinię można komunikować na wiele sposobów. Co Cię motywuje? Jesteś gruba, zrób coś ze sobą, czy chodź na trening poczujesz się lepiej. I jedna i druga wypowiedź brzmi wg Ciebie tak samo? Jeśli tak, powinnaś przemyśleć czego Cię uczą na studiach. Może źle interpretujesz informacje, które do Ciebie docierają - napisała Chodakowska. 

W dalszej wymianie zdań, Chodakowska stwierdziła, że internautkę "trochę poniosło" i że jest "słabym materiałem na psychologa". Zastanawiała się również, jak "ona skończy te studia". Oczywiście, trenerka zaznaczyła również, że wcale nie chciała urazić internautki, a jedynie udowodnić, że wymaga ona od niej więcej niż od siebie samej. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów