Chodakowska będzie sprzedawać dietetyczne batony. Wcześniej robiła to Lewandowska. Jej reakcja natychmiastowa

Emilia Klima 27.10.2017
Chodakowska będzie sprzedawać dietetyczne batony. Wcześniej robiła to Lewandowska. Jej reakcja natychmiastowa

Czy to wpłynie na stosunki między najpopularniejszymi trenerkami w Polsce? 

Zanim serca Polek zaczęła podbijać żona najlepszego polskiego piłkarza, pozycja Ewy Chodakowskiej wydawała się być niezagrożona. Obie trenerki, mimo plotek o wzajemnej niechęci i rywalizacji, w wywiadach wypowiadają się o sobie kurtuazyjnie i zapewniają, że mają do siebie nawzajem szacunek i wspierają się w działaniach, które mają zachęcić fanów do większego dbania o swoje zdrowie. 

Lewandowska nie poprzestaje na płytach z ćwiczeniami. Od jakiegoś czasu na rynku działa jej marka Foods by Ann, w ofercie której znajdują się między innymi dietetyczne batony. Wypuszczenie podobnego produktu na rynek zapowiedziała właśnie Ewa Chodakowska. 

Przedstawiam Ci BE RAW. Zdrowe przekąski, które wzbogacą Twoje menu i Twój dzień. Znajdziesz w niej pyszne batony i kuleczki, wytwarzane w technologii RAW. Te pyszności to efekt wielomiesięcznej pracy, współpracy mojej i firmy Purella Food! Wszystko po to by mieć 100% pewności, że produkty, które wspólnie stworzyliśmy są najwyższej jakości, a jednocześnie wpiszą się w jadłospis osób aktywnych i dbających o zdrowe menu, nie będąc przy tym żadnym dietetycznym wyrzeczeniem - napisała na Facebooku. 

Odpowiedź Lewandowskiej 

Co na to Anna Lewandowska? Media spekulują, że to raczej nie przypadek, że zaraz po poście Chodakowskiej na Facebooku, Lewandowska wrzuciła na swojego Instagramia wpis poświęcony swoim batonom. Trenerka zapowiedziała wprowadzenie nowych smaków do oferty.

Myślicie, że to wpłynie na ich relacje? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów