Chłopiec chciał wręczyć kwiaty księżnej Kate. Wtedy stało się coś niespodziewanego

Emilia Klima 15.05.2017
Księżna Kate i nieśmiały fan
Fotografia: East News

Wręczenie kwiatów księżnej Katy wcale nie jest prostym zadaniem. Przekonał się o tym pewien mały chłopiec z Luksemburga. 

Księżna Kate wybrała się w weekend z oficjalną wizytą do Luksemburga. W programie miała spacer po mieście z księżną Stephanie i księciem Guillaumem. Na ulicach witały ich tłumy, w tym rodziny z małymi dziećmi. Uwagę księżnej zwrócił pewien młody fan brytyjskiej rodziny królewskiej, który trzymał w ręku bukiet kwiatów dla Kate.

Chłopiec podszedł do niej pewnym krokiem, ale gdy ta pochyliła się, by odebrać prezent i przywitać się z nim, emocje wzięły górę. Trzylatek wręczył bukiet, po czym błyskawicznie odwrócił się i wtulił w ramiona mamy. Okazało się, że zaszczyt przywitania księżnej kwiatami przypadł nie byle komu. Nowy bohater brytyjskich i luksemburskich mediów to Teo Schleck, syn byłego mistrza wyścigu kolarskiego Tour de France, Andy'ego Schlecka.

Księżna Kate i nieśmiały fan
Fotografia: Księżna Kate i nieśmiały fan

Księżna Kate w Luksemburgu 

Księżna Kate do Luksemburgu wybrała się, by upamiętnić podpisanie Traktatu Londyńskiego. Sporządzony w tym państwie dokument regulował układ sił w Europie po wojnie prusko-austriackiej w 1886 roku. Niektórzy dziennikarze i politycy w jej wizycie dopatrzyli się "ambasadorowania Brexitowi". Ambasadorka Luksemburgu w Wielkiej Brytanii twierdzi, że wizyta ma na celu umocnienie stosunków pomiędzy państwami.

Mamy nadzieję, że ten drobny zgrzyt dyplomatyczny nie wpłynie negatywnie na cel wizyty. Kto jak kto, ale księżna Kate doskonale zdaje sobie sprawę, że dzieci i prezenty to często mieszanka wybuchowa ;-) 

tumblr_nnqayqRB381si4mppo1_500
Księżna Kate i nieśmiały fan
Fotografia: Księżna Kate i nieśmiały fan
Księżna Kate i nieśmiały fan
Fotografia: Księżna Kate i nieśmiały fan
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów