Chłopak oświadczył się jej w kinie. Wyświetlił specjalny film zamiast reklam

Karol Decka 21.04.2017
Oświadczyny w kinie
Fotografia: www.youtube.com/watch?v=FyCzlzXN9vM

Dziewczyna myślała, że ogląda zwykłe spoty reklamowe. Inni widzowie byli wzruszeni.

To miał być zwykły wieczór z filmem w kinie. Okazało się jednak, że zamiast reklam, wyświetlone zostało wideo oświadczynowe. Dziewczyna była zachwycona.

Adrianna Neil wybrała się ze swoim chłopakiem na film „Piękna i Bestia”. Kiedy zakupili już popcorn i rozsiedli się w fotelach, w skupieniu oglądali reklamy przed seansem. Wyjście do kina było prezentem na 26. urodziny dziewczyny.

Kiedy Adrianna przyglądała się wyświetlanym filmom, które wydawały się być zwykłym wstępem do reklamy portalu randkowego. Sceny poznających się osób, wspólnego spędzania czasu i kadr przedstawiający ślub.

Po krótkiej przerwie pojawiły się dwa filmy prezentujące wakacje we Włoszech i Szkocji. Piękne ujęcia zabytkowych ruin, dobrych restauracji i miejsc, w których można miło spędzić czas. Adrianna wciąż nie wiedziała, że reklamy nie są prawdziwe, a wideo prezentuje miejsca podróży poślubnej.

Oświadczyny w kinie
Fotografia: www.youtube.com/watch?v=FyCzlzXN9vM

Adrianna nie wiedziała, że ogląda reklamy miejsc, które wkrótce odwiedzi

Wzruszona reklamami

Ryan Langston jest z Adrianną już od 10 lat. Postanowił, że oświadczy się swojej partnerce w wyjątkowy sposób. Tuż po wideo z wakacji, na ekranie zaczęły pojawiać się zdjęcia pary i dziewczyna zrozumiała, że wyświetlane reklamy nie były prawdziwymi spotami, a całe wideo przygotował jej partner.

Oboje uwielbiamy filmy, ponieważ niosą za sobą wiele emocji. Chciałem, aby na długo zapamiętała ten moment. Dałem jej coś, co zostało zrobione specjalnie dla niej. Obsługa kina była świetna, pomogli mi ze wszystkim. Co więcej, sprawdzili film kilka razy w przerwach, żeby wszystko na pewno poszło sprawnie – powiedział Ryan w rozmowie z Huffingtonpost.com

Dziewczyna zaczęła płakać, kiedy projektor wyświetlał kolejne wspólne zdjęcia. Chwilę później na ekranie pojawił się wielki napis "Czy wyjdziesz za mnie?". W tym samym momencie Ryan uklęknął przed swoją wybranką, a w sali zapaliły się światła.

Obecni widzowie byli wzruszeni i nie ukrywali swojego zaskoczenia. Kiedy dziewczyna powiedziała "Tak", goście kina zaczęli bić brawa.

Zobacz całe wydarzenie na filmie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów