Chłopak Margaret pochwalił się ich wspólnym zdjęciem. Kim on jest?

Margaret
Fotografia: Instagram.com/margaret_official

Pasują do siebie?

Margaret chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo że dużo mówi się na temat jej kariery, niewiele osób wie, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Niedawno jej chłopak zamieścił na Instagramie ich wspólne zdjęcie, które natychmiast podchwyciły media show-biznesowe. Wiedzieliście, że jej wybranek jest znanym muzykiem reggae?

Margaret pokazała swojego chłopaka

Margaret i jej chłopak do tej pory unikali publicznego pokazywania się razem i opowieści na temat swojego związku. Dopiero teraz wyszli z cienia i pokazali się razem. W profilu jej ukochanego pojawiło się romantyczne ujęcie pary.

Okazuje się, że wybranek Margaret to muzyk reggae - Piotr Kozieradzki, znany jako Kapitan Kacezet. Dodajmy, że zanim 33-letni artysta zajął się karierą solową, był członkiem zespołów Tabula Rasa i Dreadsquad. Jak podają media plotkarskie, Kacezet ma na koncie związek z DJ-ką i modelką Neen Nah, z którą wychowują razem dziecko.

Przypomnijmy, że już kilka miesięcy temu Margaret pokazała na InstaStories ujęcia z ich wspólnego wyjazdu, ale wtedy jeszcze nie było wiadomo, co ich łączy.

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na wiadomość o ich związku:

 To czekamy na wspólny kawałek. To będzie czad. Wasze 2 cudne głosy razem!

Wszystkiego dobrego. Słodka ta fotka, aż ciepło na sercu się robi.

Piękni i młodzi.

Zakochanej parze życzymy wszystkiego dobrego!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oto ulubione filmowe pary według widzów. Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów