"Chirurg gwiazd" trafił do szpitala. Stosował dietę popularną wśród gwiazd

Redakcja 05.06.2017
Krzysztof Gojdź
Fotografia: www.facebook.com/drkrzysztofgojdz/?fref=ts

Okazuje się, że chwalona dieta ma także swoje ciemne strony. 

3 czerwca Krzysztof Gojdź trafił do szpitala. Znany lekarz specjalizujący się w medycynie estetycznej, stosował popularną wśród gwiazd show-biznesu, tak zwaną dietę pudełkową. 

Za pośrednictwem Facebooka zwrócił się do swoich fanów z apelem, aby nie popełnili jego błędu i dbali o swoje zdrowie. Jak sam przyznał, w ciągu 3 dni schudł aż 4 kilogramy, a wszystko przez to, że "uległ modzie i wygodzie diety pudełkowej". Od jednej z firm specjalizującej się w takich dietach, otrzymał nieświeżą rybę, która doprowadziła do poważnego zatrucia pokarmowego.

Po czterech dnia zatrucia "dietą pudełkową" i odwodnieniu organizmu wylądowałem w szpitalu. Zawsze dbam o wszystkich dookoła a o sobie zapominam. Pamiętajcie o swoim zdrowiu. Ono jest równie ważne jak zdrowie najbliższych. Róbcie badania profilaktyczne, nie bagatelizujcie objawów chorobowych. Zdrowie i życie ma się tylko jedno - napisał Krzysztof Gojdź na Facebooku. 

"Ta dieta jest świetna, ale..."

Stanem zdrowia prowadzącego program "Niezwykłe przypadki medyczne" przejęli się internauci, którzy w komentarzach życzyli mu przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i radzili, aby lepiej nie eksperymentował. 

Zdrowia, ale proponowałabym jednak wysłać sanepid do tej firmy, z której pan skorzystał, aby ktoś inny uniknął takiej sytuacji - napisała internautka na Facebooku Krzysztofa Gojdzia. 

Wyglądasz na wykończonego, powoli się wyliżesz, dbaj o siebie i nie jedz żadnych wynalazków (...). - dodała kolejna. 

"Dieta pudełkowa" jest świetna, szczególnie dla osób pracujących, będących cały dzień poza domem pod warunkiem, że samemu się przyrządza jedzenie i pakuje w te pudełka - zauważa kolejna. 

"Wracam do żywych"

Dobra wiadomość jest taka, że stan lekarza uległ już poprawie, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dołączył także zdjęcie, na którym widzimy, jak wraca do pełni sił. 

Kochani, wracam do żywych i czuję się trochę lepiej. Bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Większość z nas często myśli o zdrowiu najbliższych ale zapomina o swoim. Trzeba jednak znaleźć czas aby zadbać o samego siebie. Dlatego dzięki Wam postanowiłem trochę zwolnić w pracy i znaleźć wreszcie czas dla siebie. Spróbujcie również poświęcić sobie więcej czasu... Pozdrawiam Was bardzo ciepło - napisał Gojdź. 

Pozostaje mieć nadzieję, że podobny przypadek nie przytrafi się innym miłośnikom diet pudełkowych. Wszak nie od dziś wiadomo, że rozwiązanie to jest niesłychanie wygodne i ma wielu zwolenników. 

Krzysztof Gojdź
Fotografia: www.facebook.com/drkrzysztofgojdz/?fref=ts

Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź
Fotografia: East News

Krzysztof Gojdź 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów