Wielkie oszustwo chińskiej vlogerki. Awaria filtra zdradziła prawdę. Tego nikt się nie spodziewał!

Adrianna Kubiak 02.08.2019
Wielkie oszustwo chińskiej vlogerki. Awaria filtra zdradziła prawdę. Tego nikt się nie spodziewał!
Fotografia: Youtube/电竞小火车

Internetowe oszustwo wyszło na jaw! Kim jest „Jej Wysokość Qiao Biluo"?

W internecie każdy może być, kim chce. Pokazała to znana vlogerka, występująca pod pseudonimem „Jej Wysokość Qiao Biluo". Niestety prawda prędzej czy później zawsze wyjdzie na jaw. Kobieta przez długi czas oszukiwała swoich fanów. Podczas nagrań korzystała z filtra, który sprawiał, że wyglądała jak nastolatka. Rzeczywistość była inna.

Zobacz także: Katarzyna Pakosińska pokazała męża! Mówi się o nim "gruziński książę"

Internetowe oszustwo wyszło na jaw - Qiao Biluo zaliczyła wpadkę

Qiao Biluo to pseudonim, pod którym znana vlogerka nagrywa filmiki na chińskiej platformie Twitch. Piękna pani zachwycała swoim wyglądem i głosem, który często nazywany był „słodkim i leczniczym”. Co więcej, kobieta zarabiała na swoim wizerunku. Nagrania online to nie wszystko. Qiao Biluo zachęcała mężczyzn do filmików w wersji premium, gdzie po wpłacie odpowiedniej sumy na konto, vlogerka odpowiadała na różne pytania.

Kim jest Biluo? Do tej pory nikt tego nie wiedział. Vlogerka przez długi czas ukrywała swoją prawdziwą twarz. Dla chętnych, którym bardzo zależało na prawdziwym wizerunku, kobieta wyznaczała kosmiczne kwoty finansowe.

Nie mogę pokazać swojej twarzy, dopóki nie otrzymam od was prezentów o wartości 100 tysięcy juanów. Jestem ostatecznie waszą piękną gospodynią - mówiła na wizji.

Znaleźli się tacy, którzy wpłacali pieniądze, aby zbliżyć się do internetowej gwiazdy. Jak donosi „Global Times”, najwyższa kwota wyniosła ok. 23 tysiące złotych. Niestety Biluo sprytnie ukrywała swoje prawdziwe oblicze. Wydała ją dopiero awaria systemu.

Podczas jednego z nagrań na żywo z powodu uszkodzeń, używane przez Qiao Biluo filtry przestały działać. Oczom fanów pokazała się 58-letnia kobieta, której daleko było do młodej piękności.

Widzowie natychmiast zaczęli wycofywać się z prywatnych transmisji oraz odwoływali zlecone transakcje. Przez oszustwo vlogerka straciła znaczną część obserwatorów.

Jak potoczą się dalsze losy „Jej Wysokość Qiao Biluo”?

Choć część subskrybentów uciekła od vlogerki, nieprzewidziana wpadka przyczyniła się do pozyskania nowych fanów. Obecnie Biluo ma 650 tysięcy obserwujących i wszystko wskazuje na to, że to nie koniec. Historia gwiazdy internetu obiegła już świat. O jej wpadce pisało nawet BBC.

Zobacz także: Klara Lewandowska dostała luksusowy wózek. Jego cena zwala z nóg!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów