Chciała powiększyć usta, a przeżyła koszmar. Nie uwierzycie, co lekarz znalazł w wypełniaczu!

Julita Buczek 22.11.2018
powiększyła usta
Fotografia: Instagram @uk.barbie

Ta kobieta chciała powiększyć usta, a przeżyła prawdziwy koszmar. Teraz ostrzega inne kobiety!

W czasach, kiedy dominuje presja społeczeństwa i wygląd ma ogromne znaczenie, wiele kobiet decyduje się na poprawienie swojej urody. Czasami zdarza się, że efekt po zabiegu jest znacznie gorszy niż przed. Właśnie taki los spotkał 35-latkę z Wielkiej Brytanii, która ingerowała w swoje usta.

Za dużo operacji plastycznych i zabiegów upiększających

Kerry Miles chciała upodobnić się do lalki Barbie, na ten cel przeznaczyła już pół miliona złotych. Ilość zabiegów upiększających spowodowała, że kobieta nie przypomina dawnej siebie. Niestety Kerry jest tak zapatrzona w wygląd charakterystycznej lalki, że w dalszym ciągu poddaje się najróżniejszym zabiegom. Ostatnio zdecydowała się również na powiększenie ust, które już przed zabiegiem nie należały do najmniejszych. Efekt jest naprawdę przerażający! Cały proces powiększania ust zaczął się w 2016 roku, kiedy to kobieta postanowiła wybrać się na zabieg. Jak sama później przyznała, nie sprawdziła zbyt dobrze kliniki, do której się udała.

Zobacz także: Meghan w koszuli z sieciówki! Możesz ją kupić w Polsce

Wybrałam klinikę, która cieszyła się dobrymi opiniami, ale gdy tylko dotarłam na miejsce, w mojej głowie pojawiły się wątpliwości. Budynek był zaniedbany i wyglądał obskurnie, dookoła biegał jakiś bezpański pies. Miejsce nie wyglądało zbyt higienicznie, ale chciałam zrobić sobie usta, a [właścicielka] miała dobre opinie. - powiedziała Kerry.

Koszmar po zabiegu

Od razu po zabiegu czuła się całkiem nieźle, prawdziwy ból nastąpił dopiero kilka dni od zabiegu. Miles dostała bardzo silnych bóli w okolicach warg, więc postanowiła skontaktować się z kosmetyczką, która wykonywała zabieg. Usłyszała, że powinna pić dużo wody i masować usta, tak aby nadać im odpowiedni kształt. Niestety złote rady nie pomagały. Kerry postanowiła wybrać się do innego specjalisty, który uznał, że należy czym prędzej wyjąć wypełniacze. Jak się później okazało w skład substancji, która została jej wstrzyknięta, wchodziła oliwka dla dzieci. Kobieta postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami, aby przestrzec inne kobiety przed zbyt pochopnym poprawianiem sobie urody.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Mieszkania gwiazd pełne są luksusowych mebli i dodatków. A jak mieszka Natalia Siwiec?  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów