Charlize Theron wpadła w depresję. Wszystko przez jej ostatni film

Magdalena Kulej 20.04.2018
Charlize Theron
Fotografia: East News

Charlize Theron należy do grona gwiazd, które na oczach widzów zmieniają się nie do poznania. Ostatnia metamorfoza miała jednak przykre skutki. 

Wiele gwiazd było skłonnych, by przejść drastyczną metamorfozę na potrzeby filmu. Charlize Theron nie jest wyjątkiem. Południowoafrykańska piękność często zmieniała się na oczach widzów nie do poznania. Ostatnio do swojej nowej roli sporo przybrała na wadze. To spore wyzwanie, którego skutki odbiły się także na jej psychice.

Zobacz także: Gdy miała 15 lat, matka zastrzeliła jej ojca. Charlize Theron w szczerym wywiadzie

Aktorka przygotowywała się do roli przepracowanej matki trójki dzieci w filmie „Tully”. Jak mówi w wywiadzie dla „Entertainment Tonight”, chciała poczuć się jak swoja bohaterka, chciała poznać myśli kobiety cierpiącej na nadwagę. To właśnie dlatego przytyła aż 22 kilogramy.

Na początku było świetnie. Czułam się jak dziecko w sklepie z cukierkami – powiedziała Theron.

Po 3 tygodniach miała wrażenie, że złe nawyki żywieniowe to już nie zabawa, a praca. Niestety szybko się do niej przyzwyczaiła. Doszło do tego, że nastawiałam budzik na środek nocy, żeby zjeść zimny makaron z serem. Po prostu musiałam coś włożyć do ust – tłumaczy.

Drastyczna zmiana diety i spory przyrost wagi doprowadziły ją do depresji. Jak przyznaje, po zakończeniu zdjęć do filmu walka o przywrócenie swojego ciała i psychiki do wcześniejszego stanu z pomocą lekarzy zajęła jej prawie 1,5 roku.

Zobacz także: Odeta Moro przyznała się do tego, ile przytyła w ciąży. "To jest dużo"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów