Charlize Theron przytyła 20 kilogramów do roli. Teraz przyznaje: miałam depresję, nie mogłam schudnąć

Redakcja 13.07.2017
Charlize Theron
Fotografia: ONS

Powrót do dawnej sylwetki okazał się trudniejszy niż myślała. 

Charlize Theron, jedna z najlepszych hollywoodzkich aktorek, w rozmowie z Variety.com przyznała, że walczyła z depresją. Choroba pojawiła się po zakończeniu zdjęć do filmu "Tully", w którym Theron wciela się w postać matki trójki dzieci, a który wciąż czeka na swoją premierę. Aktorka do roli musiała znacznie przytyć, co odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. 

Theron to aktorka, która dla roli jest w stanie poświęcić wiele. Wystarczy przypomnieć film "Monster", za rolę w którym otrzymała Oscara. Wcieliła się w nim w postać Aileen Wuornos, amerykańskiej prostytutki, która po dokonaniu serii morderstw otrzymuje wyrok śmierci. Wtedy aktorka nie miała oporów przed przytyciem do roli i oszpeceniem się. 

Trzynaście lat temu Theron szybko wróciła do dawnej figury. Tym razem nie było to takie proste. Jak donosiły media, do roli w filmie "Tully" aktorka mogła przytyć nawet 18 kilogramów, a gdy tylko zdjęcia do filmu zakończyły się, Theron rozpoczęła walkę z nadprogramowymi kilogramami. Ponieważ to zadanie było trudniejsze niż myślała, a z nową, znacznie pełniejszą figurą czuła się źle. Pojawiły się nawet stany depresyjne. 

To było brutalne w każdym tego słowa znaczeniu. Tym razem naprawdę odbiło się to na moim zdrowiu. Cukier wywołał u mnie ogromną depresję. Byłam chora. Nie potrafiłam schudnąć. Zadzwoniłam do mojego lekarza i powiedziałam: "Myślę, że umieram!". A on mi odpowiedział: "Nieprawda, masz 41 lat. Uspokój się - powiedziała Charlize Theron w rozmowie z Variety.com. 

Na szczęście aktorka odzyskała już dawną figurą, a po nadprogramowych kilogramach nie ma śladu. Pozostaje mieć nadzieję, że gwiazda już nigdy nie będzie musiała stawiać czoła depresji. 

Charlize Theron
Fotografia: East News

Charlize Theron

Charlize Theron
Fotografia: East News

Charlize Theron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów