Popularna polska blogerka wyszła za mąż! Ślub odbył się w Nowym Jorku!

Hanna Skowron 05.06.2019
Polskie blogerki modowe
Fotografia: Eastnews

Charlize Mystery wzięła ślub! Radosną nowiną podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość!

Polska blogerka Karolina Gliniecka powiedziała "tak"! Gwiazda znana jako Charlize Mystery wzięła ślub z ukochanym. Zaślubiny odbyły się w Nowym Jorku, a szczęśliwa, świeżo upieczona żona pochwaliła się szczegółami na instagramowym profilu!

Charlize Mystery wyszła za mąż

Charlize Mystery idzie jak burza! Gwiazda, która od lat prowadzi bloga modowego, właśnie spełniła kolejne marzenie. Blogerka wzięła ślub w Nowym Jorku, a to jej ulubione miejsce na świecie.

Wybrankiem Karoliny Glinieckiej jest fotograf Adrian Hołda, z którym spotyka się od lat. Blogerka pochwaliła się w sieci zdjęciami z zatłoczonej ulicy Nowego Jorku, na której pozuje z mężem.

Panna Młoda wybrała na tę okazję skromną suknię Laurelle, składającą się z prostej góry z długim rękawem i z tiulowej spódnicy. Do tego dobrała imponującą biżuterię Apart i klasyczny bukiet kwiatów. Pan Młody w tym dniu wyglądał równie elegancko - uwagę przyciąga głównie jego oryginalna kamizelka.

Gliniecka sama poinformowała o ślubie z ukochanym. "Oficjalnie mogę Wam już przestawić mojego męża. Jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi, bo mam obok siebie moje dwie największe miłości- Adrian Hołda & New York To najpiękniejszy American Dream jaki mogliśmy dobie wymarzyć. A ślub w NYC to tylko początek naszej pięknej przygody" - czytamy pod jej zdjęciem.

Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować szczęśliwej parze.

Meghan i książę Harry wzięli ślub rok temu. Pamiętacie jeszcze tamtą uroczystość? Była naprawdę bajkowa! Z tej okazji przypominamy wam migawki z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów