Channing Tatum wrzucił do sieci baaardzo frywolne zdjęcie żony. Uwielbia się nią chwalić

Mateusz Patyk 10.01.2017
Channing Tatum
Fotografia: East News

Przed imprezą do białego rana warto porządnie się wyspać. Wie o tym żona hollywoodzkiego aktora, której drzemka została uwieczniona w społecznościowym serwisie.

Channing Tatum lubi się chwalić swoją żoną, Jenną Dewan Tatum. Aktorzy wzięli ślub w 2009 roku i mimo upływającego czasu, są w sobie szaleńczo zakochani. Dużym uproszczeniem będzie stwierdzenie, że świadczą o tym ich profile w mediach społecznościowych, jednak regularnie publikowane zdjęcia pokazują, że poświęcają sobie dużo uwagi i nie widzą poza sobą świata.

Na najnowszej fotografii opublikowanej na Instagramie aktora, widzimy jego nagą partnerkę, która zakrywa się jedynie kołdrą. Nim włożyła wieczorową kreację, Jenna Dewan Tatum, postanowiła wskoczyć do łóżka - tuż przed galą rozdania Złotych Globów. Aktorka jest wysportowana - w końcu jest nie tylko aktorką, ale też zawodową tancerką. Mama trzyletniej córki może pochwalić się naprawdę zgrabną sylwetką. Dzięki uchyleniu rąbka tajemnicy alkowy mógł się przekonać o tym cały świat. Co ciekawe, aktorka nie była świadoma tej spontanicznej sesji.

Czas drzemki = Najlepszy czas - napisał w treści swojego posta Channing Tatum.

Jenna Dewan Tatum
Fotografia: www.instagram.com/channingtatum

Jenna Dewan Tatum

Nic do ukrycia

Widocznie piżama nie jest potrzebna do szczęścia hollywoodzkiej parze. Ogólnie państwo Tatum nie mają tajemnic przed światem, jeżeli chodzi o to, co dzieje się w ich sypialni. W styczniowym wydaniu magazynu "Cosmopolitan", którego okładkę zdobi zdjęcie pięknej aktorki, najważniejszym tematem jest seksualne życie tej dwójki.

Z pewnością mamy bardzo szczęśliwe i zdrowe relacje łóżkowe. Coś z bycia tancerką łączy cię z twoim ciałem. To pierwotna, ziemska, seksualna energia natury - powiedziała Jenna Dewan Tatum w wywiadzie.

Jak informuje portal People.com, mąż co prawda opuścił imprezę po rozdaniu Złotych Globów, jednak 36-letnia aktorka pojawiła się w pięknej czarnej sukni na after party organizowanym przez wytwórnię Warner Bros. Pictures oraz magazyn "InStyle" w hotelu The Beverly Hilton. Miała na sobie kreację bez ramiączek od projektanta Juliena Macdonalda, a specjalnie dobrany na tę okazję makijaż wykonał artysta wizażu Patrick Ta.

Channing Tatum
Fotografia: www.instagram.com/channingtatum

Channing Tatum

Jenna Dewan Tatum
Fotografia: East News

Jenna Dewan Tatum

Jenna Dewan Tatum
Fotografia: East News

Jenna Dewan Tatum

Jenna Dewan Tatum
Fotografia: East News

Jenna Dewan Tatum

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów