Channing Tatum uczy się grać na pianinie. Wykonaniem "Dla Elizy" pochwalił się w sieci

Redakcja 26.01.2017
Channing Tatum
Fotografia: www.instagram.com/channingtatum

Choć do osiągnięcia poziomu mistrza jeszcze długa droga, zapał aktora jest godny podziwu. 

Channing Tatum,hollywoodzki aktor do którego wzdychają miliony kobiet, ma nową pasję. Aktor obiecał sobie, że w 2017 roku nauczy się kilku nowych rzeczy. Na szczycie listy znalazła się nauka gry na pianinie.

Ta informacja dla wielu może być dużym zaskoczeniem, ponieważ aktor w młodości nie miał opinii zbyt pilnego ucznia. Wręcz przeciwnie. Trudno mu było usiedzieć w jednym miejscu - miał ADHD. Musiał także zmagać się z dysleksją, która miała wpływ na jego osiągnięcia naukowe. Ponieważ w szkole nie szło mu najlepiej, postanowił zaangażować się w sport.

Trenował futbol, piłkę nożną, baseball, a nawet grał w drużynie futbolowej. Przygoda ze sportem szła mu tak dobrze, że w Glenville State College, do której uczęszczał, otrzymał stypendium sportowe. Kiedy zakończył swoją edukację, pracował jako dekarz, a nawet jako striptizer występujący pod pseudonimem "Chan Crawford". Ten epizod w późniejszych życiu stał się inspiracją dla jego roli Mike'a Martingano w filmie "Magic Mike". Kto wie, czy niebawem nie wróci na scenę, ale w innej roli - po kilku miesiącach grania na pianinie, być może będzie chciał występować przed publicznością.

Z pewnością zaraz najem się wstydu, ale pokażę wam, ile nauczyłem się przez dwa i pół tygodnia. Obiecałem sobie nauczyć się nowych rzeczy, ale gra na pianinie jest brutalna (…) Muszę sprawić sobie prawdziwe lekcje - powiedział Channing Tatum w filmie, który opublikował na Twitterze. 

Akor na warsztat wziął jeden z najsłynniejszych utworów Ludwiga van Beethovena, "Dla Elizy". I choć do osiągnięcia poziomu mistrza wciąż długa droga, postępy jakie robi hollywoodzki aktor są naprawdę imponujące.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów