Channing Tatum opowiedział, jak przyznał się żonie do tego, że był striptizerem. Jej reakcja zaskakująca

Anna Respondek 08.11.2017
Channing Tatum i Jenna Dewan
Fotografia: Instagram/channingtatum

To musiała być niezręczna sytuacja. 

Channing Tatum i Jenna Dewan poznali się w 2006 roku na planie filmu "Step Up", który szybko stał się hitem i zapewnił im miejsce w czołówce hollywoodzkich gwiazd. Trzy lata później postanowili się pobrać i do dziś tworzą jedno z najbardziej zgodnych i szczęśliwych małżeństw w amerykańskim show-biznesie. 

Jednak zanim aktorzy stali się sławni, pracowali w różnych innych miejscach. Tatum był między innymi striptizerem, do czego przyznał się opinii publicznej. Na bazie swoich doświadczeń współtworzył film pod tytułem "Magic Mike", który przez długi czas nie schodził z ust krytyków i fanów. 

Ostatnio, w wywiadzie dla Etonline.com, aktor opowiedział o tym, jak przyznał się swojej żonie do "ciekawej" przeszłości. Okazało się, że nie czekał długo z ujawnieniem tej informacji. 

Myślę, że to była jedna z pierwszych kolacji, na którą wspólnie poszliśmy. Nie wstydzę się tego. Ona odpowiedziała tylko "Co?". Musiała wiedzieć, tak jak wszyscy inni - powiedział.

Jej reakcja zaskoczyła nieco aktora, który był przyzwyczajony do wielu pytań dodatkowych zadawanych przez ciekawskich kolegów i koleżanki. 

Wystarczająco dziwne było to, że dziewczyna zadawała dużo mniej pytań niż koledzy. Oni chcą wiedzieć wszystko o tym, ile zarabiałem, kiedy i czy pokazywałem się całkiem nago - wyjawił.

Tatum ze smutkiem przyznał również, że nie był wystarczająco dobrze opłacany.

Niestety, nie wystarczająco [zarabiałem - przyp. red.]. To co robiłem dla jednego dolara, nie było go warte - przyznał szczerze. 

A Wy, bardzo byście się zdziwili takim wyznaniem ukochanego lub ukochanej? ;)

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów