Channing Tatum pozuje nago na Instagramie. Wszystko dlatego, że przegrał zakład

Hanna Skowron 06.05.2019
Channing Tatum
Fotografia: instagram.com/channingtatum

Przystojny aktor zamieścił w sieci gorące zdjęcie. Okazuje się, że "zmusiła" go do tego jego... ukochana!

Channing Tatum to jeden z popularniejszych aktorów na świecie. 39-latek zagrał w wielu kultowych filmach. W dodatku świetnie tańczy, co również nie uchodzi uwadze jego fanów. Niedawno aktor zakończył swój wieloletni związek z Jenną Dewan. Para wychowuje razem córeczkę i pozostaje w przyjacielskich stosunkach.

Wygląda na to, że Channing otrząsnął się po rozstaniu i na nowo poukładał sobie życie prywatne - teraz spotyka się ze znaną wokalistką Jessie J. I to właśnie przez ukochaną Tatum musiał wrzucić do sieci zdjęcie, które rozgrzało jego fanki do czerwoności.

Channing Tatum pozuje nago na Instagramie

Channing zamieścił niedawno na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym pozuje nago pod prysznicem. Fanki zaniemówiły z wrażenia, a aktor od razu wytłumaczył, dlaczego zaprezentował się w takiej odsłonie.

Okazuje się, że naga fotografia to efekt przegranego zakładu. Tatum grał ze swoją dziewczyną w Jengę i przegrał. Pod fotografią napisał: "Przegrałem w Jengę z Jessicą Cornish. Przegrany (ja) musiał opublikować zdjęcie, które wybrała druga osoba (Jessica Cornish)… Nigdy więcej nie zagram z nią w Jengę...".

Zdjęcie w ciągu 4 dni polubiło prawie... 3,5 mln osób! A polubieniom towarzyszyły komentarze, które wyraźnie sugerują, że taka fotka mogła "zniszczyć internet".

Jak wam się podoba Channing w takim wydaniu? Powinien częściej zamieszczać takie zdjęcia w sieci?

Ten projekt podbił serca wielu miłośników światowego show-biznesu. Dlaczego? Przedstawia bowiem zdjęcia kultowych gwiazd z ich młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów