Channing Tatum i Jenna Dewan toczą batalię o opiekę nad dzieckiem. Zrobiło się nieprzyjemnie

Łucja Siennicka 28.11.2019
Jenna Dewan i Channing Tatum
Fotografia: Kiera Fyles/Splash News/East News

Channing Tatum i Jenna Dewan przez lata tworzyli piękną i zgraną parę. Informacja o ich rozstaniu zaskoczyła wielu. Na pewno nikt nie spodziewał się, że wejdą na wojenną ścieżkę. Chodzi o opiekę nad ich córeczką.

Channing Tatum i Jenna Dewan byli parą przez ponad 7 lat. Kilka dni temu oficjalnie uzyskali rozwód, jednak okazuje się, że czekają ich kolejne rozprawy sądowe. Pozostała kwestia opieki nad córeczką.

Mimo wszystko Dewan i Tatum zgodnie podzielili się wspólnym majątkiem. Dlaczego tak trudno ustalić im kompromis, jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem?

Channing Tatum i Jenna Dewan nie dogadują się w kwestii opieki nad córeczką

Tatum i Dewan mają sześcioletnią córkę Everly. Obydwoje deklarowali w mediach, że dziecko jest ich oczkiem w głowie. Okazuje się, że żadne z nich nie chce pójść na kompromis.

Para nie może się dogadać w kwestii opieki nad dziewczynką. Do tego kłócą się o alimenty i wymiar czasu spędzanego z Everly. Poszło również o rozmowy na FaceTime'ie...

Tatum miał złożyć również wniosek o szczegółowy podział opieki nad córką w nadchodzące święta. Jak donosi amerykański serwis TMZ, znajomi pary podają sprzeczne informacje w tej sprawie.

Podobno Dewan była zaskoczona wnioskiem, bo już wcześniej zgodziła się, żeby córeczka spędziła święta z jej byłym mężem. Innym razem podobno Channing miał odmówić opieki nad dzieckiem w dniach, gdy Jenna musiała być w pracy.

Ponadto Tatum zapewnia, że wpłaca pieniądze na dziecko na wspólne konto, które zostało założone właśnie w tym celu.

Dodatkowo, rodzice powinni zadbać o to, żeby Everly miała dostęp do FaceTime'a i mogła w każdej chwili zadzwonić do jednego z nich. Dewan narzeka, że Tatum nie umożliwia jej rozmów z córką, a sam w ogóle nie korzysta z tej opcji, kiedy dziewczynka jest u niej.

Para ewidentnie zapomniała, że w ich sporze najbardziej cierpi dziecko. Myślicie, że się dogadają?

Zobacz także: Channing Tatum spotyka się ze znaną piosenkarką. I już tego nie ukrywa!

Ślub to twoje wielkie marzenie? Sprawdź, jaką żoną będziesz w przyszłości!

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się jaką żoną będziesz w przyszłości

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.

1. Lubisz gotować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów