Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się? W oficjalnym oświadczeniu potwierdzili plotki

Anna Respondek 03.04.2018
Jenna Dewan i Channing Tatum
Fotografia: EAST NEWS

Channing Tatum i Jenna Dewan poznali się na planie filmu "Step Up". Po 9 latach małżeństwa postanowili się rozstać. 

Tego rozstania nie spodziewał się nikt. Znana para, Channing Tatum i Jenna Dewan, postanowiła poinformować fanów i media o separacji. Aktorzy zrobili to za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Tatum i Dewan poznali się w 2006 roku na planie popularnego filmu dla młodzieży "Step Up". Jak opowiadali w wielu wywiadach, już na planie produkcji mocno między nimi zaiskrzyło. Trzy lata później postanowili wziąć ślub, a w 2014 roku na świat przyszła ich córka Everly. 

Jak można przeczytać w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie, para rozstaje się w przyjaźni i miłości. Tatum i Dewan podkreślają, że informacje zawarte w poście są jedynymi prawdziwymi.

Chcemy się czymś z wami podzielić. Po pierwsze to dziwne, że musimy dzielić się tego typu informacjami, jednak to konsekwencje płynące ze sposobu życia, jaki wybraliśmy i za które jesteśmy wdzięczni - rozpoczęli.

Tatum i Dewan przyznali, że żyją w wyjątkowych czasach, jednak czasem zdarza się tak, że prawda może przerodzić się w "alternatywne fakty". Dlatego to właśnie oni, jako pierwsi, dzielą się z fanami i opinią publiczną tą informacją. 

Zdecydowaliśmy się na separację. Zakochaliśmy się w sobie w bardzo młodym wieku i przeżyliśmy wspólnie magiczną podróż. Nic nie zmieniło się w tym, jak się kochamy, jednak miłość to wspaniała przygoda, która teraz powiodła nas na różne drogi. Nie ma żadnego drugiego dna w naszym rozstaniu. Po prostu dwoje przyjaciół zdało sobie sprawę z tego, że potrzebują trochę przestrzeni. Wciąż jesteśmy rodziną i zawsze będziemy oddanymi i kochającymi rodzicami dla Everly - napisali.

W ostatnich słowach Tatum i Dewan zapewnili, że więcej nie będą komentować tej sytuacji. Poprosili również o uszanowanie ich prywatności. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów