Chaning Tatum puścił swojej córce "Step Up". Jej reakcja zbiła go z tropu. Wcale się nie dziwimy

Anna Respondek 03.08.2017
Channing Tatum z córką
Fotografia: EAST NEWS

Zachowania dzieci potrafią być nieprzewidywalne. Przekonał się o tym hollywoodzki aktor i jego żona.

Channing Tatum, swoją żonę, Jennę Dewan Tatum, poznał na planie filmu, który zrobił z niego gwiazdę. "Step Up" było hitem 2006 roku. Żadna z kolejnych części nie odniosła już takiego sukcesu. 

W 2013 roku na świat przyszła córka gwiazdorskiej pary, Everly. Aktor, od tamtego czasu, niejednokrotnie dzielił się z fanami śmiesznymi historiami związanymi z jego dzieckiem. W ostatnim odcinku programu "Jimmy Kimmel Live" Tatum opowiedział o zabawnej sytuacji, do której doszło ostatnio w jego domu. Rodzice Everly postanowili pokazać jej film, który przywodzi im na myśl wiele wyjątkowych chwil. Okazało się, że obraz nie przypadł dziewczynce do gustu.

Pomyśleliśmy, że to będzie super, jest tam sporo tańca, więc to pokocha! Po 10 sekundach stwierdziła jednak: "Mogę obejrzeć jakiś prawdziwy film? Nie wiem, na przykład dobry?". Zapytaliśmy się jej co ma na myśli  i powiedzieliśmy, że przecież to jest prawdziwy film. Jest tak prawdziwy, że zrobili jeszcze siedem takich! - emocjonował się Tatum.

Jak przyznał aktor, ostatecznie dali za wygraną i pozwoli córce włączyć sobie bajkę. 

Świetnie! Po prostu włącz "Moana". Nie obchodzi mnie to - powiedział Channing.

Na szczęście, mała panna Tatum gustuje w innych filmach swoich rodziców. Lubi na przykład tańczyć podobnie, jak jej ojciec w filmie "Magic Mike" ;-)

giphy-downsized (36)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów