Cezary Pazura potrącił ciężarną? Jego żona już zabrała w tej sprawie głos!

Julita Buczek 06.11.2018
czarek i edyta
Fotografia: Instagram @czarekpazura

W sieci rozpętała się burza, a wszystko przez niepokojący wpis jednej z internautek.

Parę dni temu na jednej z platform streamingowych pojawił się nowy, polski serial "Ślepnąc od świateł". W jego obsadzie pojawił się Cezary Pazura, serial jest dość kontrowersyjny i wywołał spore zamieszanie w sieci. W serialu bohater grany przez Pazurę prowadzi niezbyt odpowiedzialny tryb życia.

Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę na pasach?

W serialu bohater grany przez Czarka prowadził auto pod wpływem narkotyków i potrącił ciężarną kobietę, która zginęła na miejscu. Okazało się, że niektórzy fani aktora, myśleli, że całe zdarzenie nie było serialową fikcją. W Internecie pojawił się nawet szokujący wpis jednej z internautek.

Dziewczyny! Co sądzicie o akcji Cezarego Pazury? Usprawiedliwiacie go, czy nie ma już dla niego ratunku i jest skończony? Dla mnie tacy ludzie są gorsi niż zwierzęta… Nie jestem w stanie pojąć, co teraz musi czuć ich ojciec i mąż. To nie obejdzie się bez echa, nawet w zagranicznych mediach. Na 100% będą trąbili o polskim celebrycie. Dla niewtajemniczonych: dosłownie kilka chwil temu, Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę na pasach. Zmarła na miejscu. Podobno był pod wpływem środków odurzających.

Edyta Pazura odpowiada na Instagramie

Oczywiście nie mogłoby obyć się bez odpowiedzi żony Cezarego. Edyta postanowiła wyjaśnić całe zajście i zrobiła to w bardzo zabawny sposób.

Po co akcja PR serialu, skoro głupota jednego człowieka może wszystko załatwić #slepnacodswiatel #hbo #serial #naglupoteniemalekarstwa #padłam @czarekpazura obiecuje, że będę Ci robić paczki do więzienia

Fani nie zostawili tego bez komentarza

Oczywiście wierni fani nie uwierzyli w plotki, jakie krążyły od dłuższego czasu w sieci. Zostawili wiele komentarzy, które wyśmiewają całą sytuację.

Boziu, przestraszyłam się. Dobrze, że to fejk!

Współczuję głupoty....to braki edukacyjne w CZYTANIU ZE ZROZUMIENIEM....albo ktoś tu ZROZUMIAŁ ZA BARDZO....

Komuś się nudzi. Albo chce zwrócić na siebie uwagę. Bo inteligencją widać nie grzeszy.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Sprawdź, czy uda ci się rozpoznać gwiazdy na zdjęciach z przeszłości! To zadanie nie jest takie łatwe

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów