Cezary Pazura pokazał najmłodszą córkę! "Rity mina bezcenna"

Zuzanna Morska 09.10.2019
Cezary Pazura
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Aktor pokazał swoją najmłodszą pociechę. To zdjęcie rozbawiło internautów do łez!

Cezary Pazura prawie 1,5 roku temu po raz czwarty został tatą! Aktor ma już dorosłą córkę Anastazję, 10-letnią Amelię, 7-letniego Antoniego i 1,5-roczną Ritę. Każde z jego dzieci zajmuje ważne miejsce w życiu gwiazdora. I chętnie też chwali się on nimi na instagramowym profilu.

Ostatnio aktor postanowił podzielić się z obserwatorami zdjęciem z najmłodszą pociechą. Tylko spójrzcie na tę fotografię i przeczytajcie do niej opis!

Cezary Pazura pokazał najmłodszą córkę

Cezary Pazura zamieścił właśnie w sieci fotkę, na której pozuje z małą Ritą. Zarówno on, jak i jego ukochana córeczka, mają na sobie kapelusze. Nakrycie głowy skłoniło gwiazdora do refleksji, którą podzielił się z obserwatorami.

Zawsze się ze mnie śmiali, gdy zakładałem kapelusz. Rita to już kolejne pokolenie! Pierwszy raz, gdy przymierzałem kapelusz ojca, tata powiedział, że wyglądam ślicznie - jak Jiri Korn, czechosłowacki piosenkarz. Dla mojego pokolenia kochającego Pink Floyd i Led Zeppelin ewidentny symbol obciachu. Teraz wyglądam równie dobrze. Widać po reakcji dziecka - napisał pod zdjęciem.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

Córeczka ma ewidentnie uśmiech po mamie. 

Fajni wy!

Rity mina bezcenna!

A jak wam się podoba Cezary w kapeluszu? I do kogo podobna jest mała Rita?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów