Cezary Pazura podarował żonie wyjątkowy prezent imieninowy. Zaskoczył ją przy porannej toalecie!

Malwina Wasilewska 17.09.2020
Cezary Pazura i Edyta Pazura
Fotografia: Justyna ROJEK/East News

Cezary Pazura w dniu imienin swojej żony zaskoczył ją pięknym prezentem. Zobaczcie, co jej podarował.

Cezary i Edyta Pazura to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Małżonkowie spędzają ze sobą każdą wolną chwilę i chętnie dzielą się swoją codziennością z fanami na Instagramie. Ostatnio Cezary pokazał prezent, który dał swojej żonie w dniu jej imienin. Jej reakcję uwiecznił na zdjęciu.

Cezary Pazura pokazał prezent dla żony

Cezary Pazura w wywiadach często opowiada o swojej żonie, z którą jest już ponad 10 lat. Mimo upływu czasu ich miłość nie blaknie dzięki temu, że oboje nieustannie ją pielęgnują. Niedawno aktor udostępnił na Instagramie zdjęcie zrobione w dniu imienin Edyty. Z tej okazji podarował swojej ukochanej bukiet kwiatów, który wręczył jej podczas porannej toalety.

Dziś miłość mojego życia obchodzi imieniny. Zaskoczyłem ją kwiatami przy porannej toalecie. W sumie dobrze, że kwiatami. Bądź zawsze szczęśliwa, słońce. Obiecuję, że będę nad tym pracował. @edyta_pazura #miłość #imieniny #loveyou

Internauci zachwycają się zdjęciem Edyty:

Pięknie jest.

Piękna ta pan miłość. Wszystkiego naj.

Jak Pan pięknie kocha.

My też dołączamy się do życzeń!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów