Celine Dion zmieniła fryzurę. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Julita Buczek 06.08.2019
Celine Dion w nowej fryzurze
Fotografia: Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Znana piosenkarka pochwaliła się niedawno swoją najnowszą sesją na potrzeby zagranicznego magazynu. Wygląda zupełnie inaczej!

Celine Dion to niekwestionowana diwa show-biznesu. Kanadyjska piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów dała się poznać swoim fanom również od zupełnie innej strony. Gwiazda na ostatnim paryskim Fashion Weeku chwaliła się modnymi oraz bardzo przemyślanymi stylizacjami, które zachwyciły krytyków mody na całym świecie.

Niedawno Kanadyjka miała kolejny powód do świętowania. Otóż gwiazda pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu "Harper's Bazaar" w zupełnie nowej odsłonie.

Celine Dion w krótkiej fryzurze

Znana wokalistka zapozowała na okładce znanego miesięcznika, jednak w zupełnie nowej fryzurze. Wrześniowe wydanie amerykańskiej edycji magazynu trafiło do sprzedaży na początku sierpnia i wywołało bardzo dużo emocji. Większości fanom nowa fryzura Dion nie przypadła jednak do gustu. 51-letnia gwiazda z pewnością prezentuje się inaczej, jednak nie można powiedzieć, że jest to niekorzystna zmiana.

Zobacz także: Celine Dion znów szokuje swoją chudością. Pokazała się w odważnych kreacjach

To wyzwanie podbiło serca gwiazd. Jak znani celebryci wyglądali 10 lat wcześniej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów