Celine Dion przerwała koncert. Nagranie stało się hitem w sieci!

Adrianna Kubiak 11.06.2019
Celine Dion
Fotografia: Instagram/@celinedion

Podczas ostatniego koncertu w Las Vegas Celine Dion przerwała śpiewanie. Jaka była przyczyna?

Celine Dion słynie ze specyficznego  poczucia humoru. Udowodniła to kolejny raz podczas ostatniego koncertu w Las Vegas. Artystka przerwała występ, bo jeden ze słuchaczy musiał wyjść do łazienki.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor ma nie lada powód do świętowania. Czego gratulują jej fani? 

Celine Dion - ostatni koncert w Las Vegas

W sobotę Celine Dion zakończyła wieloletnie koncertowanie w Las Vegas. Po 16 latach występów i prawie 1141 koncertach artystka zaśpiewała po raz ostatni. W trakcie ostatniego koncertu gwiazda zaskoczyła swoich fanów.

W pewnym momencie artystka przerwała śpiewanie, ponieważ zobaczyła, że jeden ze słuchaczy wstaje i wychodzi do łazienki. Celine nie omieszkała poinformować o tym zebranych na widowni tłumów. 51- latka w żartobliwy sposób poinformowała, że poczeka na słuchacza, bo nie chce, żeby coś go ominęło.

Poszedłeś do łazienki, tak? Czujesz się lepiej? Też Cię kocham, ale nie uścisnę Ci dłoni. Nie dlatego, że Ci nie ufam. Czekałam na Ciebie. Wszyscy tutaj czekaliśmy. 4,3 tys. osób czekało na Ciebie. Nie spiesz się teraz — zażartowała Celine i dodała: „Czy to nie urocze? Oczywiście, że jest spłukany. Dwa bilety. Przyszedł na ostatni koncert. Oczywiście, że jest spłukany. Kochanie, oczywiście, że na Ciebie poczekam”.

Celine Dion: nowa piosenka „Flying On My Own”

Ostatni koncert Celine Dion obfity był w niespodzianki. Artystka pierwszy raz zaśpiewała przed publiką swoją najnowszą piosenkę „Flying On My Own”, która jest zapowiedzią kolejnej płyty. Nowy album „Courage” ukaże się jeszcze w listopadzie 2019 roku.  

 

Zobacz także: Wieniawa rzadko mówi o ojcu. Tym razem zrobiła wyjątek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów