Seksowne zdjęcie dziewczyny Krychowiaka. "Najładniejsza WAG polskiej reprezentacji"

Katarzyna Leszczyńska 30.05.2018
Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat na korcie tenisowy,
Fotografia: Instagram/Célia Jaunat

Już niedługo Mundial! Piłkarze polskiej reprezentacji przyjechali do kraju na zgrupowanie, a wraz z nimi piękne partnerki. Celia Jaunat pochwaliła się tym na Instagramie.

Już niedługo Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Nasza reprezentacja wyruszy do Rosji, żeby walczyć o zwycięstwo. Piłkarze obecnie przebywają w Polsce na zgrupowaniu w Arłamowie, podczas którego szykują się do tej walki, pod czujnym okiem trenera Adama Nawałki. Wraz z nimi do kraju przyjechały ich partnerki. Celia Jaunat, partnerka Grzegorza Krychowiaka, opublikowała zdjęcie z Warszawy, które bardzo przypadło do gustu internautom.

Zobacz także: Zbigniew Boniek żartował ze stylizacji Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz odpowiedział i wbił prezesowi szpilę

Grzegorz Krychowiak od kilku lat spotyka się z francuską modelką. Piłkarz, którego wielką miłością, obok gry na boisku, jest również moda, zawsze prezentuje się doskonale. Podobnie jest z jego partnerką. Celia jest piękną kobietą, a do tego zawsze bardzo dobrze się ubiera. Pod tym względem razem tworzą parę idealną.

Seksowne zdjęcie Jaunat

Celia z okazji swojego pobytu w Warszawie opublikowała zdjęcie na Instagramie, które podpisała "Dzień Dobry Warszawo". Wszyscy internauci od razu zwrócili uwagę, że wygląda zjawiskowo. W komentarzach pod postem posypały się komplementy.

Najpiękniejsza na świecie!

Sexy.

Najładniejsza WAG polskiej reprezentacji.

Królowa.

Trudno się dziwić komentującym. Trzeba przyznać, że to zdjęcie jest bardzo seksowne. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Partnerka Krychowiaka zamieściła uwodzicielskie zdjęcie w sieci. Sam piłkarz pokusił się o komentarz

Zobaczcie w poniższej galerii gwiazdy najlepiej zarabiające na Instagramie:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów