Celebrytka oburzyła fanów zdjęciem swojego psa. "Jak można zrobić tak żywej istocie?"

Emilia Klima 22.06.2017
Iwona Burnat
Fotografia: Instagram.com/Iwona Burnat

Iwonie Burnat dostało się za pofarbowanie sierści psa. 

Iwona Burnat to celebrytka, która rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w show "Żony Hollywood". Pochodzącej z Tarnowa gwieździe programu na planie często towarzyszył jej pupil, piesek Pucci. To właśnie czworonóg stał się bohaterem jest ostatniego postu na Instagramie, niestety - negatywnym. Internautom bardzo nie spodobał się fakt, że Burnat pofarbowała zwierzakowi ogon i łapy na różowo.

"Robisz mu krzywdę"

Niewiele internautów zgodziło się z celebrytką, która uznała, że jej pupil wygląda słodko. Większość zaczęła ją krytykować twierdząc, że nie powinna tego zrobić.

Jak można zrobić tak żywej istocie? Pies to nie zabawka.

Iwonka bardzo Cię lubię, ale nie krzywdź tak piesków. Bardzo to słabe jest.

Biedny pies. Tak kochasz psa a krzywdę mu robisz. Nie wiem, co ludzie maja w głowach, że farbują psy. Szkoda psiaka - pisali oburzeni internauci. 

Znaleźli się też tacy, którzy stanęli w obronie "Żony Hollywood". Ich zdaniem, celebrytka na pewno upewniła się, że taki zabieg w żaden sposób nie zaszkodzi jej podopiecznemu.

Na pewno Pucci cierpi z pomalowanym ogonem i łapkami (widać ten ból na pyszczku). Przecież Iwona nie użyła pierwszej lepszej farby i nie zaszkodziłaby swoim psom. Więcej luzu - apelował internauta. 

Uważacie, że takie zabiegi na psach to dobry (i bezpieczny) pomysł?

Pies Iwony Burnat
Fotografia: Instagram.com/Iwona Burnat
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów