Tak Catherine Zeta-Jones wygląda jeszcze 10 lat temu. Teraz zaskoczyła na gali . "Fani zdumieni wyglądem jej twarzy"

Katarzyna Leszczyńska 24.10.2017
Catherine Zeta-Jones w "Zorro"
Fotografia: EAST NEWS

Aktorka pojawiła się na gali rozdania nagród FIFA.

Catherine Zeta-Jones uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Jednym z najsłynniejszych filmów z udziałem aktorki jest „Zorro”, w którym wystąpiła u boku Antonio Banderasa. Ostatnio jednak aktorka nieco zmieniła się na twarzy. Pojawiła się na rozdaniu nagród FIFA i zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem.

Magazyn „The Sun” podaje informację o tym, że fani byli niezwykle zdziwieni nowym wyglądem aktorki. Przede wszystkim jej nienaturalnie gładką twarzą. Media rozpoczęły spekulacje na temat tego, czy Zeta-Jones korzystała z pomocy chirurga plastycznego, żeby poprawić swoją twarz. Jeszcze inni sugerują, że aktorka regularnie wstrzykuje sobie botoks. Na zdjęciach z gali FIFY wyraźnie rzuca się w oczy jej nieruchoma i spuchnięta twarz.

Catherine Zeta-Jones na gali FIFA
Fotografia: EAST NEWS

Poza drobnym mankamentem w kwestii urody, Catherine Zeta-Jones wyglądała zjawiskowo ze swoimi długimi ciemnymi włosami, z których jest znana, i w srebrnej, błyszczącej sukni. Widać, że czas jest dla aktorki łaskawy. Gwiazda walijskiego pochodzenia z dumą prezentowała swoją zgrabną nogę na czerwonym dywanie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów