Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas z dziećmi odtworzyli zdjęcie sprzed lat. Urocze!

Katarzyna Leszczyńska 21.03.2018
Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas
Fotografia: EAST NEWS

Catherine Zeta-Jones od 2000 roku są małżeństwem. Mają dwójkę dzieci: Carys i Dylana. Ostatnio odtworzyli wraz z nimi zdjęcie sprzed lat. Bardzo się zmienili?

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones zaczęli spotykać się w 1996 roku. Aktorka miała wówczas zaledwie 26 lat, Michael był już doświadczonym aktorem i miał 51 lat. Choć między nimi jest aż 25 lat różnicy, oboje tworzą od 2000 roku tworzą udane małżeństwo. Wspólnie doczekali się dwójki dzieci, 15-letniej dziś Carys i niespełna 18-letniego Dylana.

Zobacz także: Catherine Zeta-Jones pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani reagują zaskakująco

W małżeństwie Catherine i Michaela, podobnie jak w innych, nadszedł moment kryzysu. W 2013 roku aktorka zgłosiła się na leczenie psychiatryczne w związku z chorobą dwubiegunową. W tym okresie Michael Douglas dowiedział się o tym, że ma raka krtani, czym obarczył żonę, zarzucając jej, że zaraziła go chorobą weneryczną. Teraz widać, że ich relacje znów są na dobrej drodze.

Zeta-Jones i Douglas z dziećmi po latach

Najlepszym dowodem na to, że małżeństwo Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa przetrwało kryzys są ich najnowsze zdjęcia. Nie dość, że częściej pojawiają się razem na wszelkiego rodzaju eventach i pozują do zdjęć, to jeszcze sprawili fanom wyjątkową niespodziankę. Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z dziećmi. Jedno sprzed lat, gdy Carys i Dylan byli mali, a jedno zrobione obecnie – oba w tym samym stylu. To urocze! Zobaczcie sami:

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas z dziećmi na zdjęciu sprzed lat
Fotografia: Instagram/Catherine Zeta-Jones
Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas z dziećmi
Fotografia: Instagram/Catherine Zeta-Jones

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów