Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Jej stan jest naprawdę poważny

Łucja Siennicka 06.11.2019
Catherine Deneuve
Fotografia: Loic Venance/AFP/East News

Catherine Deneuve to jedna z najpopularniejszych francuskich aktorek. 76-letnia gwiazda trafiła do szpitala. Jej stan jest naprawdę poważny.

Catherine Deneuve to legenda francuskiego kina. Jej urodą i talentem zachwyca się cały świat. 76-letnia gwiazda nie zamierzała odchodzić na emeryturę i wciąż regularnie pojawiała się na ekranie.

Ostatnio oglądaliśmy ją w takich produkcjach jak "Zupełnie Nowy Testament" czy "Dwie kobiety". Aktorka trafiła w nocy z 5 na 6 listopada do paryskiego szpitala. Jej stan jest poważny.

Catherine Deneuve w szpitalu. Jej stan jest poważny

Catherine Deneuve cieszyła się dobrym zdrowiem, dlatego tak dużym zaskoczeniem jest jej nagła choroba. Jak podaje "La Parisien" - jej stan jest poważny i wymaga pobytu w szpitalu.

Aktorka podobno bardzo źle się poczuła i zasłabła w domu. Podobno przyczyną złego samopoczucia było skrajne wyczerpanie spowodowane dużą ilością obowiązków i napiętym grafikiem. Catherine pracowała ostatnio na planie nowego filmu Emmanuelle Bercot.

Francuskie media donoszą, że aktorka na razie nie opuści placówki. Będzie jeszcze musiała przejść serię badań lekarskich. Na razie nie podano więcej informacji.

Aktorce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: "Futro z misia" - gwiazdorska obsada w nowym zwiastunie komedii!

Interesujesz się kinem? Sprawdź, czy rozpoznasz te najpopularniejsze!

Quiz: filmy wszech czasów
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy wszech czasów? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów..

Quiz: filmy wszech czasów

1. Czy głównemu bohaterowi filmu "Skazani na Shawshank" udaje się zbiec z więzienia?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów