Catherine Deneuve nadal przebywa w szpitalu. Wstrzymano zdjęcia do jej najnowszego filmu!

Julita Buczek 26.11.2019
Catherine Deneuve
Fotografia: Zabulon Laurent/ABACA/Abaca/East News

Popularna francuska aktorka nadal przebywa w szpitalu. Może tam jeszcze trochę pobyć.

Catherine Deneuve to jedna z najbardziej znanych francuskich aktorek. Bardzo często określana jest jako pierwsza dama francuskiego kina.

Artystka ma 76 lat i w ostatnim czasie nie może pochwalić się dobrym zdrowiem. Na początku listopada trafiła do szpitala.

Catherine Deneuve dalej w szpitalu

Francuskie media podały, że Deneuve na początku listopada przeszła lekki udar, niestety po serii badań lekarze nie pozwolili opuścić jej szpitala. Gwiazda przebywa w placówce medycznej i nie ma na razie informacji o tym, aby miała ją opuścić. Deneuve w ostatnim czasie pracowała na planie filmu "De Son Vivant". Jak podaje magazyn "Variety", zdjęcia do niego zostały odwołane.

Catherine Deneuve to gwiazda światowej sławy, która swoją karierę rozpoczęła w wieku nastoletnim. Grała w filmie "Les Portes Claquent", jednak to rola w "Indochinach" przyniosła jej światową sławę. Jest także dwukrotną zdobywczynią Cezara dla najlepszej francuskiej aktorki roku. Była także nominowana do Oscara. Catherine odebrała specjalną nagrodę za całokształt twórczości na 61. MFF w Cannes w 2008.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Wojewódzki zdradził, ile zarabia za post sponsorowany na Instagramie!

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów