Stan Catherine Deneuve jest poważniejszy, niż wczoraj podano. Rodzina aktorki wydała oświadczenie

Catherine Deneuve w czarnej sukience i czerwonej kamizelce do ziemi na czerwonym dywanie
Fotografia: David Fisher/REX Features/East News

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Catherine Deneuve została hospitalizowana. Rodzina aktorki podała teraz informację o jej stanie zdrowia. Aktorka doznała udaru!

Wczoraj media na całym świecie obiegła przykra informacja - legendarna aktorka, Catherine Deneuve, trafiła do szpitala w Paryżu. Pierwsze doniesienia co do stanu zdrowia gwiazdy nie były bardzo niepokojące. Media podały bowiem informację, że doszło do przemęczenia organizmu. Teraz jednak pojawiła się znacznie poważniejsza informacja i to od rodziny gwiazdy. Jak donoszą najbliżsi aktorki, Catherine Deneuve przeszła udar mózgu. Jaki jest stan jej zdrowia?

Zobacz także: Jacek Rozenek szczerze o udarze mózgu. "Byłem po drugiej stronie. Nie było to zachęcające, więc wróciłem" 

Catherine Deneuve w szpitalu. Aktorka przeszła udar

Catherine Deneuve do paryskiego szpitala trafiła w nocy z wtorku na środę. Okazuje się, że 76-letnia aktorka jest w naprawdę ciężkim stanie.

Na początku w mediach pojawiła się informacja, że Catherine Deneuve została hospitalizowana z powodu przemęczenia. Rodzina gwiazdy wyjawiła jednak, co tak naprawdę stało się aktorce.

Najbliżsi aktorki potwierdzili za pośrednictwem jej agenta, że Catherine Deneuve miała lekki udar. Na szczęście nie doszło do uszkodzenia jej sprawności ruchowej, ale będzie potrzebowała czasu na powrót do zdrowia. 

Aktorka od października pracowała na planie najnowszego filmu Emmanuella Bercotta. Teraz z pewnością będzie musiała przesunąć nagrania, a być może nawet całkiem zrezygnować z pracy na jakiś czas.

Zobacz także: Znany francuski aktor miał udar mózgu. Gwiazda kina przebywa obecnie w szwajcarskiej klinice!

Lubisz oglądać filmy? Jesteś pewny, że znasz wszystkie klasyki filmowe? W takim razie ten QUIZ jest właśnie dla Ciebie! Zobacz kadr z filmu i sprawdź, czy wiesz z jakiej popularnej produkcji pochodzi!

Rozwiąż quiz

Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: EastNews

1. Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów