Cate Blanchett zdradziła szokujący sposób na odmłodzenie się!

Martyna Wojciechowska 22.03.2018
Cate Blanchett
Fotografia: Eastnews

Tym wyznaniem gwiazda zaskoczyła wszystkich.

Wampirzy lifting, maseczka ze śluzu ślimaka, preparat z jadu pszczół... Niektóre sławne aktorki po czterdziestce są w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby oszukać czas. Do ich grona należy Cate Blanchett, która w wywiadzie dla "Vogue Australia" przyznała się do stosowania zaskakującego zabiegu na twarz.

Zobacz także: Gwiazdy ją pokochały! Maseczka z siemienia lnianego nada skórze blasku i ochroni ją

Cate Blanchett stosuje zabieg z komórek napletka

Cate Blanchett po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o tym, jak dba o urodę. W rozmowie z "Vogue Australia" wyznała, że zdecydowała się na  tzw. zabieg penisowy na bazie komórek napletka.

Sandy Bullock i ja wybrałyśmy się do kosmetyczki w Nowym Jorku, Georgii Louise. Wykonuje zabieg, który nazywamy "zabiegiem penisowym". Nie wiem dokładnie, co to jest. Pachnie trochę jak sperma, chodzi o jakiś enzym - powiedziała Blanchett.

Okazuje się, że zabieg na bazie komórek napletka cieszy się coraz większą popularnością za oceanem. Co ciekawe, stosują go też inne aktorki, ale niewiele z nich ma odwagę się do tego przyznać. Hollywoodzki zabieg z czynnikiem wzrostu naskórka wzbudza ogromne kontrowersje, dlatego dziennikarki "Vogue Australia" zdecydowały, że usuną ten fragment wywiadu. Jednak właścicielka salonu piękności Georgia Louise Atelier, która zrobiła ten zabieg na twarzy Cate, postanowiła zamieścić na swoim Instagramie usunięty cytat ze strony internetowej Vogue'a.

Jak się okazuje, zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych napletka ma zbawienny wpływ na cerę. To wszystko dzięki zawartym w nich fibroplastach odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Serum EGF to komórki sklonowane z komórek macierzystych pozyskanych z napletków niemowląt. Nie używamy oryginalnych komórek macierzystych, tylko ich klonów! Właściwe komórki macierzyste zostały pozyskane z banku komórek w Korei - napisała kosmetyczka z salonu Georgia Louise Atelier.

Georgia Louise w rozmowie z magazynem "People" wyznała, że korzysta z niego wiele hollywoodzkich piękności. Niestety nie należy on do najtańszych. Za jednorazową wizytę trzeba zapłacić 650 dolarów (ponad 2 tys. zł).

Zobacz także: Jak zadbać o zdrowy wygląd skóry? Wystarczy przygotować maskę z oleju kokosowego

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów