Znana aktorka brała udział w castingu na dziewczynę Toma Cruise'a? Jest komentarz gwiazdy

Magdalena Barszczak 29.06.2018
Tom Cruise
Fotografia: P.J./DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Scjentolodzy wybierali partnerki aktorowi? 

Tom Cruise od dawna związany jest z kościołem scjentologicznym. Jeden z byłych członków tej organizacji wyznał w programie "Megyn Kelly Today", jak przystojniak z Hollywood umawia się na randki. Słowa Brendana Tighe'a wywołały niemały skandal.

Zobacz także: Tom Cruise dla scjentologów jest Mesjaszem. I to wcale nie są żarty

Okazuje się, że Cruise wybiera kobiety na podstawie castingów. W 2012 roku "Vanity Fair" donosiło, że opracowano "wyrafinowany proces przesłuchań", a potencjalne kandydatki na partnerki aktora proszono o nagranie kasety wideo. Jedną z takich kobiet miała być Nazanin Boniadi, którą według magazynu zmuszono do zerwania z chłopakiem i wejścia w monitorowany przez scjentologów związek z aktorem. 

Scarlett Johansson na liście partnerek Toma Cruise'a? 

Potajemne poszukiwania żony miały się odbywać raz na jakiś czas po rozstaniu Cruise'a z Nicole Kidman. Teraz Tighe dolał oliwy do ognia, mówiąc że na liście była sama Scarlett Johansson! Jeśli wierzyć słowom Tighe'a, nie wypadła zbyt dobrze. Podobno z tego powodu kontakt z aktorką miała zerwać należąca do scjentologów Erika Christensen.

Jak Johansson zareagowała na te słowa?

Pomysł, by ktoś ubiegał się o "rolę" w relacji z inną osobą, jest upokarzający. Nie życzę sobie, by ktokolwiek mówił o tym, że pozbawiłam się prawa do wyboru osób, z którymi chcę się wiązać. Tylko Brendan Tighe mógł wymyślić tak szaloną historię - mówiła oburzona Johansson w rozmowie z "The Hollywood Reporter".

Tom Cruise ma na koncie kilka małżeństw. W 1987 roku wziął ślub z Mimi Rogers. Jego drugą żoną, od 1990 roku, była Nicole Kidman. Ostatnią, w 2006 roku, została Katie Holmes. Aktora widywano także w towarzystwie Diane Cox, Heather Locklear, Melissy Gilbert, Rebeccy De Mornay czy Cher.

Zobacz także: Tom Cruise nie widział córki od 4 lat. Spytano go o nią w wywiadzie. Dziwna odpowiedź

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów