Castingi do nowej edycji "Big Brothera" już ruszyły. Okazuje się, że zainteresowanie jest naprawdę duże!

Julita Buczek 26.06.2019
nowa edycja big brother
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER

Już jesienią zobaczymy nową edycję znanego programu "Big Brother". Usiądziecie przed telewizorami?

Ostatnia edycja programu "Big Brother" wywołała spore emocje i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Jak się okazało, publiczność dopisała na tyle, że produkcja zdecydowała się nakręcić kolejną edycję. Według informacji zebranych przez portal Wirtualne Media castingi do kolejnej serii właśnie ruszyły.

Castingi do nowej edycji programu

Zarząd TVN Discovery Polska poinformował, że jesienią tego roku zostanie wyemitowana kolejna odsłona popularnego show. Okazało się, że reality show był niekwestionowanym sukcesem stacji. Program zwiększył wyniki kanału TVN7, gdzie można było podglądać życie uczestników. Castingi już ruszyły i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Według ustaleń Wirtualnych Mediów zgłosiło się na nie ponad 10 tysięcy osób. Nazwisko pierwszej uczestniczki również zostało już ustalone, ma nią być modelka Karolina Włodarska, która pod koniec poprzedniej edycji pojawiła się w domu Wielkiego Brata.

Obejrzycie kolejną edycję programu?

Zobacz także: Będzie 2. edycja programu "Big Brother"? Telewizja podjęła decyzję!

Wiele znanych polskich gwiazd zaczynało swoją karierę od udziału w programie... "Szansa na sukces"! Pamiętacie, które z nich?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów