Rafał Zawierucha pojawił się w Cannes totalnie odmieniony! Można go nie poznać

Rafał Zawierucha w marynarce i okularach przeciwsłonecznych na tle graffiti
Fotografia: Instagram/Rafał Zawierucha

"Pewnego razu w Hollywood" to nowy film Quentina Tarantino, w którym wystąpił Rafał Zawierucha. Polski aktor pojawił się w Cannes totalnie odmieniony.

We wtorek, 21 maja, odbyła się oficjalna światowa premiera filmu "Once Upon a Time in Hollywood", z okazji 72. edycji Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Na czerwonym dywanie pojawił się reżyser produkcji, Quentin Tarantino, a u jego boku główni aktorzy, którzy znaleźli się w obsadzie, m.in.: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie. W Cannes zjawił się także Rafał Zawierucha, który w filmie wciela się w postać Romana Polańskiego.

Zobacz także: Światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood"! Tarantino apeluje do mediów

Cannes 2019: Rafał Zawierucha pokazał się odmieniony

Z okazji premiery filmu w sieci pojawił się także nowy zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood", w którym dostrzec możemy Rafała Zawieruchę! To dobra wiadomość, ponieważ wielu zastanawiało się, czy polski aktor przypadkiem nie został wycięty z produkcji.

To, że Zawierucha oficjalnie pojawi się w nowym filmie Tarantino, potwierdził także bloger Kinofilia. Opublikował selfie z Rafałem Zawieruchą z Cannes

Wszystkich zaniepokojonych mogę uspokoić. Rafał Zawierucha nie został wycięty z "Once Upon a Time... in Hollywood". Nie dostał zbyt wielu partii dialogowych, ale wystąpił w kilku scenach i pobujał się na planie w towarzystwie Margot Robbie - napisał bloger.

Nas najbardziej zaskoczył jednak wygląd Zawieruchy! Okazuje się, że aktor zapuścił wąsy, co znacznie zmieniło jego wizerunek. W takim wydaniu pojawił się także na czerwonym dywanie.

Zaniepokojonych wąsami Rafała Zawieruchy uspokajamy jednak. Aktor szykuje się do roli w filmie dotyczącym życia Zdzisława Najmrodzkiego i jego działalności w latach 80-tych, o czym sam gwiazdor poinformował na Instagramie.

Zobacz także: Tarantino został okradziony. Złapał włamywaczy na gorącym uczynku

Niektóre gwiazdy są obecne w show-biznesie od wielu lat. Dlatego też doskonale pamiętamy ich z dawnych lat, jak również kolejne metamorfozy. Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt, w którym pokazuje na jednym zdjęciu gwiazdy obecnie wraz z ich młodszymi wcieleniami. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów