Candy Girl komentuje plotki o romansie z Jakubem Rzeźniczakiem!

Malwina Wasilewska 14.06.2019
Candy Girl
Fotografia: Instagram.com/candygirl_official

Piosenkarka wyjaśnia, co naprawdę ich łączy.

Ostatnie doniesienia na temat kryzysu w małżeństwie Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka wywołały spore emocje w sieci. Po tym, jak piłkarz pokazał się w towarzystwie Candy Girl, wszyscy mówią o ich rzekomym romansie. Piosenkarka w końcu nie wytrzymała i postanowiła skomentować te doniesienia.

Co naprawdę łączy Candy Girl z Jakubem Rzeźniczakiem?

Przypomnijmy, że niedawno Candy Girl i Jakub Rzeźniczak widziani byli razem na meczu Polska-Izrael. Od tego czasu na polskich portalach show-biznesowych pojawiły się doniesienia na temat ich rzekomego romansu i kryzysu w małżeństwie piłkarza. W rozmowie z serwisem Plejada.pl piosenkarka zdradziła, co naprawdę łączy ją z mężem Edyty Zając. Jak twierdzi, od dawna są znajomymi, ale nie łączy ich nic więcej:

To są tak absurdalne doniesienia, że jak ja je dziś zobaczyłam, to myślałam, że padnę. To jest wyssane z palca. My się znamy od wielu lat, bo przecież są te różne branżowe imprezy, na których widują się różne gwiazdy i to stamtąd się znamy. To nie jest tak, że poznałam go przed chwilą. Ja nie z nim przyszłam na ten mecz. Jego prywatne problemy absolutnie mnie nie interesują. Na meczu było wielu innych mężczyzn, z którymi też rozmawiałam, a jakoś do niego mnie przyczepili. Jestem tym zażenowana. Zaraz wyjdzie, że jestem, nie wiadomo jakim człowiekiem, który go od żony odciąga czy coś, a to nieprawda. Absolutnie nie jestem z nim w żadnym związku - wyznała Candy Girl.

Jak widać, plotki na temat ich romansu okazały się nieprawdziwe.

Interesujesz się życiem członków brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź, jak dobrze ich znasz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów