Księżna Camilla świętowała 71. urodziny. Zamiast życzeń dostała jednak lincz od poddanych

Katarzyna Leszczyńska 26.07.2018
Camilla Księżna Kornwalii
Fotografia: Instagram/The Royal Family

Księżna Camilla, odkąd wyszła za księcia Karola, nie ma łatwego życia. Poddani nadal mają do niej żal za to, że księżna Diana była nieszczęśliwa przez nią.

Odkąd księżna Camilla oficjalnie związała się z księciem Karolem miała twardy orzech do zgryzienia. Nie dość, że musiała wkupić się w łaski królowej, co nie było łatwe, ponieważ Elżbieta od lat pałała do niej niechęcią, to jeszcze trudno jej było zdobyć sympatię poddanych. Camilla zastąpiła bowiem Dianę, księżną, która podbiła serca ludzi nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na całym świecie.

Brytyjczycy wciąż mają żal do Camilli

Księżna Kornwalii ostatnio obchodziła swoje 71. urodziny. Z tej okazji na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze pojawiły się życzenia dla niej. Komentarze pod postem nie okazały się równie miłe. Okazuje się, że Brytyjczycy nadal nie potrafią wybaczyć Camilli tego, że rozbiła związek Karola i Diany i zajęła miejsce ich ukochanej Lady Di.

Najlepsze odchodzą, a żmije dalej w siedlisku.

To ona zniszczyła tę rodzinę, to przez nią wszystko się stało. Nie zostawiła go, chociaż wiedziała, że ma żonę i dzieci.

Nigdy nie będzie równa Dianie.

Tego typu komentarzy jest znacznie więcej i pochodzą od ludzi z całego świata. To przykre, że mimo upływu czasu Camilla wciąż nie może wzbudzić sympatii poddanych. Trudno się jednak dziwić, ponieważ wszyscy nadal kochają Dianę i za nią tęsknią.

Zobacz także: Wspólna cecha Kate, Meghan i księżnej Diany wyszła na jaw! Widać gołym okiem

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów