Cameron Boyce na ostatnim zdjęciu przed śmiercią. Zrobił je jego ojciec!

Julita Buczek 12.07.2019
cameron bouce na zdjeciu przed śmiercią
Fotografia: ROBYN BECK/AFP/East News

Ojciec zmarłego niedawno Camerona Boyce'a opublikował w sieci zdjęcie zrobione na kilka godzin przed jego śmiercią.

Cameron Boyce był gwiazdą seriali młodzieżowych emitowanych na Disney Channel. Zdolny aktor wystąpił w takich produkcjach, jak "Powodzenia, Charlie!" czy "Taniec rządzi". Za rolę w komedii "Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje", otrzymał nagrodę "Young Artist Award".

Niestety młody aktor odszedł w wieku 20 lat. Według informacji, które przedostały się do mediów, przyczyną śmierci był nagły napad epilepsji, z którą zmagał się od dłuższego czasu.

Ostatnie zdjęcie Camerona Boyce'a

Rodzina, przyjaciele, a także fani zdolnego aktora pogrążeni są w żałobie. Ojciec Victora Boyce'a opublikował niedawno na swoim koncie na Instagramie zdjęcie 20-latka. Jak się okazało, fotografia została wykonana na kilka godzin przed jego śmiercią.

Mój syn. Zaledwie kilka godzin przed wyrwaniem z naszego życia. Strasznie za nim tęsknię. Mam nadzieję, że nikt nigdy nie odczuje agonii, którą czuję, ale nikt nie jest odporny na tragedię. Miłość i wsparcie, które nasza rodzina nadal otrzymuje, jest naprawdę piękne. Dziękujemy wszystkim za pomoc w sytuacji, która nas dotknęła - napisał ojciec Camerona Boyce'a na Instagramie.

Zobacz także: Nie żyje Cameron Boyce. Aktor znany z filmów Disneya miał 20 lat

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów