Polska kawiarnia z wyróżnieniem "The Guardian"! Uznano ją za jedną z najlepszych knajp w Europie

Paulina Ermel 28.02.2020
Kawiarnia
Fotografia: Shutterstock

Wygląda na to, że jedna z najpopularniejszych kawiarni w Warszawie doczekała się wyróżnienia. Zobaczcie, za co została doceniona przez brytyjski dziennik "The Guardian".

"The Guardian" po raz kolejny docenia Polskę! Brytyjski dziennik co chwilę opracowuje listy miejsc, które warto odwiedzać w podróży. Na początku 2020 roku proponował turystom wizytę na warszawskim Powiślu.

Tym razem jednak przygotował ranking 10 godnych odwiedzenia restauracji i kawiarni zlokalizowanych w pobliżu dworców kolejowych. Na jednej z pozycji znalazła się warszawska kawiarnia!

Cafe Kulturalna z wyróżnieniem "The Guardian"

Cafe Kulturalna znalazła się w prestiżowym zestawieniu dziennika "The Guardian". Trafiła na listę najciekawszych europejskich restauracji i kawiarni, które usytuowane są w pobliżu dworców kolejowych!

Okazuje się, że Kulturalna, która zlokalizowana jest w Pałacu Kultury i Nauki, stała się dzięki temu jedną z najfajniejszych knajp w Europie! Trafiła do rankingu, w którym znajdziemy też takie miejsca, jak Mercato Centrale Roma, Meat Beer w Pradze czy La Mundana w Barcelonie.

Cafe Kulturalna to jedno z najpopularniejszych miejsc na warszawskiej mapie restauracji i kawiarni. Nie tylko dobrze tutaj zjemy i wypijemy smaczne napoje, ale też możemy tutaj wziąć udział w ciekawych wydarzeniach artystycznych czy w pokazach filmowych.

Aż trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów