Księżna Meghan znów krytykowana. Były rzecznik królowej niej zostawił na nie suchej nitki

Paulina Ermel 24.03.2019
Księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal/

Żona księcia Harry'ego znów podpadła Brytyjczykom. Tym razem poszło o jej baby shower!

Od kiedy tylko księżna Meghan została żoną księcia Harry'ego, oczy całego świata są skierowane na jej działania. Również na potknięcia Amerykanki. 37-latka musi zwracać uwagę na każdy szczegół w swoim zachowaniu, ale też stara się wciąż być sobą. I nie wszystkim to odpowiada.

Tym razem na tapetę powraca jej prawdziwie królewskie i bajecznie drogie baby shower, które Meghan wyprawiła jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych. Były rzecznik królowej Elżbiety Dickie Arbiter bardzo surowo ocenił postępowanie nowej członkini rodziny królewskiej.

Księżna Meghan krytykowana

Choć księżna Meghan bardzo stara się o to, aby wkupić się w łaski fanów rodziny królewskiej, zdania na jej temat są podzielone. Jej reputacji z pewnością nie pomagają informacje o tym, że kolejna asystentka Meghan odeszła, a także o tym, ile pieniędzy na stroje - potrzebne na oficjalne wystąpienia - wydała.

Wciąż nie cichną negatywnego opinie o ciągłym łamaniu etykiety przez księżną. Jak bumerang powracają także surowe oceny dotyczące jej baby shower. Meghan i Harry już wiosną tego roku powitają na świecie pierwsze dziecko. I w związku z tym Meghan wyprawiła huczne przyjęcia w USA.

Były rzecznik królowej Elżbiety ocenił je bardzo surowo. Baby shower księżnej Meghan kosztowało ponad 400 tys. dolarów, a w dodatku dostała się na imprezę prywatnym samolotem. 

To było trochę za drogie. Nie mówiąc już o sposobie, w jaki się tam dostała. W dodatku baby shower to amerykański zwyczaj. Nie mamy go w Wielkiej Brytanii. Meghan jest Amerykanką i robi wszystko po amerykańsku.

Uważacie, że księżna przesadziła?

Księżna Meghan słynie z wyszukanego stylu. Żona księcia Harry'ego inspiruje tysiące kobiet na całym świecie. Zobaczcie jej najlepsze stylizacje.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów