Były menedżer Lewandowskiego zatrzymany! Jak podaje "Der Spiegel", miał wymusić zapłatę 20 milinów euro

Malwina Wasilewska 30.10.2020
Robert Lewandowski
Fotografia: MAXIM SHEMETOV/AFP/East News

Jak podają media, piłkarz przez ostatnie miesiące miał być szantażowany przez byłego menedżera. W grę wchodzą ogromne pieniądze.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego, Cezary Kucharski, został zatrzymany pod zarzutem kierowania gróźb karalnych wobec piłkarza. Oskarżono go o zmuszenie Lewandowskiego do zapłaty 20 milionów euro. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Były menedżer groził Robertowi Lewandowskiemu?

Robert Lewandowski i Cezary Kucharski pracowali ze sobą 10 lat. Choć wydawało się, że obaj doskonale się dogadują, to jak podaje "Der Spiegel", były menedżer piłkarza w ciągu ostatnich miesięcy miał go szantażować.

Jak informują "Der Spiegel" i PAP, Cezary Kucharski, miał domagać się odszkodowania za to, że jak twierdzi, Lewandowski wraz z żoną nielegalnie wydali firmowe pieniądze. Adwokat Roberta wytoczył Kucharskiemu w tej sprawie proces.

Obecnie trwa śledztwo dotyczące zarzutu kierowania gróźb karalnych wobec Lewandowskiego i zmuszania go do zapłaty 20 milionów euro. Zadaniem śledczych jest sprawdzenie, czy doszło do szantażu.

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów