Były mąż Pietruchy komentuje doniesienia o jej ciąży. Te słowa mogą zaboleć

Katarzyna Leszczyńska 19.02.2018
Julia Pietrucha i Ian Dow
Fotografia: EAST NEWS

Julia Pietrucha i Ian Dow rozstali się w 2017 roku. Od tego czasu były mąż gwiazdy nie wypowiada się dobrze na jej temat. Teraz znów wbija szpilę.

Julia Pietrucha i Ian Dow byli małżeństwem od 2011 roku. Para poznała się na planie horroru erotycznego „Klątwa Styrii”. Ślub wzięli podczas buddyjskiej ceremonii. Wydawali się bardzo w sobie zakochani, jednak w 2017 roku media podały informację o ich rozstaniu. Później Dow w wielu wywiadach żalił się na swoją relację z Pietruchą i nawet oskarżał artystkę o wykorzystywanie w muzyce jego twórczości.

Zobacz także: Mąż Julii Pietruchy oskarża ją o kradzież. „Cała moja twórcza praca jest w jej posiadaniu”

Później Dow opowiadał, że nie chce utrzymywać relacji z byłą partnerką. Julia Pietrucha natomiast ułożyła sobie życie na nowo. Ostatnio poinformowała fanów o tym, że spodziewa się dziecka. Opublikowała wówczas zdjęcie ze sporym brzuchem ciążowym i nowym partnerem. Najnowsze doniesienia o gwieździe stały się przyczyną do kolejnego komentarza na jej temat ze strony jej byłego męża. Ian pogratulował parze, jednak zdecydował się również wbić szpilę Pietrusze.

Gratuluję im. Nasze wspólne życie było bolesne i mroczne. Zbyt duże były różnice osobiste i kulturowe, by mogło nam się udać, a gdy zaczęliśmy razem robić płytę, było już tak źle, że pojawiła się nienawiść. Mam również świadomość, że Julia mnie zdradzała, ale czy właśnie z Mateuszem, tego nie wiem – powiedział Ian Dow w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Słowa byłego męża mogą być naprawdę bolesne dla Julii Pietruchy. Zwłaszcza, że mężczyzna wyciągnął bardzo prywatne rzeczy z ich związku na światło dzienne.

Zobacz także: Mąż Julii Pietruchy zdradza kulisy rozstania. "Ostatnią rzeczą, której potrzebuję, jest mieć cokolwiek wspólnego z Julką"

Julia Pietrucha i Ian Dow
Fotografia: Instagram/Julia Pietrucha
Julia Pietrucha
Fotografia: Instagram/Julia Pietrucha
Julia Pietrucha
Fotografia: Instagram/Julia Pietrucha
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów