Były mąż Małgorzaty Rozenek spotyka się z partnerką młodszą o 22 lata. Co na ten temat sądzi Perfekcyjna?

Katarzyna Leszczyńska 27.02.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Roksana Gąska i Jacek Rozenek
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek byli małżeństwem przez 10 lat. Mają dwóch synów. Co perfekcyjna sądzi o jego nowym związku z Roxi Gąską?

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan byli małżeństwem przez 10 lat. W 2013 roku zdecydowali się na rozwód. Para ma wspólnie dwóch synów: Stanisława oraz Tadeusza, którzy mieszkają na co dzień z Małgorzatą Rozenek. Zarówno Perfekcyjna, jak i jej były mąż obecnie poukładali sobie życie uczuciowe na nowo.

Zobacz także: Internauci skrytykowali Rozenek za różaniec na szyi. „Rozwiedziona, w związku niesakramentalnym”. Ostra odpowiedź

Małgorzata Rozenek-Majdan tworzy szczęśliwy związek z Radosławem Majdanem. Wkrótce na antenie TVN-u ruszy nawet program o nich „Iron Majdan”, który Perfekcyjna promowała w specyficzny sposób, śpiewając na prezentacji wiosennej ramówki stacji. Również Jacek Rozenek poukładał sobie życie na nowo. Obecnie aktor jest w związku z Roksaną Gąską, z którą pojawił się niedawno na gali Bestsellery Empiku.

Roksana Gąska i Jacek Rozenek
Fotografia: EAST NEWS

Małgorzata Rozenek o związku byłego męża

Małgorzata Rozenek-Majdan do tej pory nie komentowała życia prywatnego swojego byłego męża. Ostatnio Perfekcyjna jednak postanowiła zdradzić, co sądzi na temat nowego związku Jacka Rozenka. Jej słowa mogą być zaskakujące. Mało która była żona potrafi w tak pochlebny sposób wypowiadać się o swoim dawnym mężu.

Szanuję decyzję Jacka. Po rozwodzie mamy dobry kontakt. Jest dorosłym mężczyzną i sam najlepiej wie, jakich życiowych wyborów dokonywać – powiedziała Rozenek-Majdan w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Małgorzata Rozenek-Majdan nadal utrzymuje kontakty z byłym mężem, przede wszystkim ze względu na ich wspólnych synów. Jak widać, ich relacje są naprawdę udane.

Jacek Rozenek i Roksana Gąska\
Fotografia: Instagram/Jacek Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z synami
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów