Były mąż Krupy po raz pierwszy komentuje jej nowy związek. Wydał oświadczenie!

Martyna Wojciechowska 19.04.2018
Joanna Krupa
Fotografia: Eastnews

Postanowił uciąć plotki.

Joanna Krupa szybko się otrząsnęła Po głośnym rozwodzie z Romainem Zago. To wszystko dzięki nowej miłości, o której otwarcie mówi w mediach. Były mąż Krupy postanowił przerwać milczenie i wypowiedział się na temat jej nowego związku.

Zobacz także: Krupa ma nowego partnera. Pada pytanie o byłego. Reakcja godna podziwu

Romain Zago o związku Joanny Krupy z Douglasem Nunesem

Romain Zago najwyraźniej miał już dosyć plotek dotyczących relacji Joanną Krupą. Na Instagramie opublikował obszerne oświadczenie, w którym komentuje związek Krupy z Douglaswm Nunesem. Okazuje się, że Zago nie ma do niej żalu. Wręcz przeciwnie - cieszy się jej szczęściem:

Nie mógłbym być szczęśliwszy, że znalazła sobie kogoś, bo oboje obiecaliśmy sobie dawno temu, że naszym celem jest uszczęśliwianie się nawzajem. Prawda jest taka, że nie byliśmy idealną parą, choć wszyscy tak myśleli. Niemniej jednak, byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy przyjaciółmi. Więc serdecznie gratuluję jej i Douglasowi - czytamy.

Romain wyjaśnił też, że nadal ma bardzo dobre kontakty z Joanną:

Od tamtego czasu nasza przyjaźń stała się mocniejsza i przeniosła się na wyższy stopień. Jesteśmy teraz najlepszymi przyjaciółmi bardziej niż kiedykolwiek, rozmawiamy i piszemy każdego dnia i nie tylko szukamy u siebie porad, ale również dodajemy sobie odwagi by uzyskać ostateczny poziom szczęścia i sukcesu - napisał w oświadczeniu.

Na koniec wspomniał o ich ukochanych pupilach, którymi oboje się zajmują.

Nasze psy – Darla i Rugby – zawsze będą naszymi dziećmi.

Nie ma wątpliwości, że Krupa i Zago wyjaśnili sobie wszelkie nieporozumienia z przeszłości. Jak myślicie, Joanna zaprosi go na ślub?

Zobacz także: Joanna Krupa kupiła willę wartą fortunę. Zobacz, jak wygląda!

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów