Były mąż Jennifer Aniston skomentował jej pierwsze zdjęcie na Instagramie!

Zuzanna Morska 16.10.2019
Jennifer Aniston
Fotografia: Eastnews

Pierwsze zdjęcie aktorki na Instagramie skomentował jej były mąż, Justin Theroux! Zobaczcie, co napisał.

Stało się! Jennifer Aniston w końcu dołączyła do użytkowników Instagrama! Fani aktorki nie mogli się doczekać aż założy ona profil na tej popularnej społecznościowej platformie.

Gwiazda zadebiutowała na Instagramie zdjęciem, na którym widzimy ekipę serialu "Przyjaciele" w komplecie. Pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy - zdjęcie skomentował m.in. jej były mąż!

Były mąż Jennifer Aniston komentuje jej zdjęcie na Instagramie

Wygląda na to, że gwiazda także w w sieci może liczyć na swoich fanów. Pierwsze zdjęcie Jennifer Aniston doczekało się bowiem już... 8 mln polubień! Liczba ciągle rośnie, ale przybywa też komentarzy.

Pod zdjęciem, na którym widać ekipę z "Przyjaciół", pojawiło się wiele wpisów zachwyconych fanów Jen, ale też jej znajomych z branży! Pod fotką zamieściła komentarz sama Dolly Parton.

Czekaliśmy tu na ciebie. Witaj na Instagramie Jennifer – napisała gwiazda.

Pod zdjęciem Aniston nie mogło zabraknąć również wpisu jej byłego męża! Jennifer i Justin rozstali się w zgodzie i utrzymują dobre relacje. Co takiego napisał pod fotką były mąż aktorki?

Cooo-cooo? #pierwszy – napisał i dodał emotikonę przedstawiającą czerwone serce.

A wy już widzieliście zdjęcie Jennifer Aniston?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów