Ojciec Meghan zagraża jej dziecku? Była żona Markle'a ostrzega księżną!

Hanna Skowron 22.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Xinhua News/East News

Ponad dwa tygodnie temu na świat przyszło pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego. O swoim wnuku wypowiedział się ojciec księżnej Meghan, Thomas Markle. I choć życzy on maluchowi zdrowia i samych dobrych chwil, inni ostrzegają księżną przed jej ojcem.

Nie jest tajemnicą, że księżna Meghan nie ma zbyt dobrych relacji ze swoim ojcem. Kryzys w ich relacjach pojawił się jeszcze przed ślubem z Harrym. Thomas Markle miał zaprowadzić Meghan do ołtarza, ostatecznie jednak nie pozwolił mu na to stan zdrowia. Wielokrotnie też wypowiadał się na temat córki w mediach, a jej się to nie podobało.

Od tamtej pory Meghan stara się trzymać tatę na dystans i nie utrzymuje z nim kontaktu. Nie oznacza to jednak, że Markle nie próbuje go odzyskać. Ojciec księżnej pogratulował jej narodzin małego Archiego. Wraz z gratulacjami księżna usłyszała szereg ostrzeżeń - była żona Markle'a uczula Meghan, żeby uważała na ojca.

Była żona Thomasa Markle'a ostrzega księżną Meghan

Thomas Markle za pośrednictwem "The Sun" złożył córce gratulacje z okazji narodzin dziecka.

Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry'emu. Boże, chroń Królową.

Meghan nie skomentowała słów ojca. Jednak w sprawie postanowiła wypowiedzieć się pierwsza żona Markle'a, Roslyn. Przestrzega ona księżną przed jej ojcem. W rozmowie z "Daily Mail" i "The Mirror" wypowiedziała się ostro na temat byłego męża.

Meghan, twój ojciec to zły człowiek, pijak i narkoman. Nic nie robił, nocami znikał z kochankami. Strzeż Archiego! Archie powinien być wychowywany w szczęśliwym domu. Thomas był okropnym ojcem, dlaczego więc teraz ma być wspaniałym dziadkiem dla Archiego?

Thomas i Roslyn byli małżeństwem przez 11 lat. Po tym czasie się rozstali. Mają dwoje dzieci.

Księżna Meghan uchodzi za prawdziwą ikonę stylu. Poznajcie jej 5 najlepszych stylizacji, które podbiły serca miłośniczek mody na całym świecie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów