Była żona Cezarego Pazury pozuje nago na Instagramie. "To jest odezwa do nas wszystkich"

Róża Piasecka 22.07.2020
Weronika Marczuk
Fotografia: Michal WARGIN/East News

Weronika Marczuk pokazała na zdjęciu także swoją córeczkę, Anię. Podzieliła się przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Na instagramie Weroniki Marczuk pojawiło się zdjęcie, na którym nagie ciało gwiazdy jest ledwo przykryte materiałem. Pozuje na nim ze swoją córką, która skończyła właśnie 6 miesięcy. Odważne zdjęcie zostało opatrzone znaczącym podpisem.

Zobacz także: Ciężarna Weronika Marczuk po raz pierwszy w tak szczerym wywiadzie. "Pochowałam dwoje dzieci"

Weronika Marczuk pozuje nago z dzieckiem

Była żona Cezarego Pazury od dawna marzyła o macierzyństwie. Chociaż od wielu lat żyje w szczęśliwym związku, nie udawało jej się spełnić pragnienia o byciu mamą. Po narodzinach Ani gwiazda jest bardzo szczęśliwa i chętnie opowiada o tym, w jaki sposób przyjście dziecka na świat odmieniło jej życie.

Szczęśliwa mama wyznała, jakim zaskoczeniem było dla niej to, że musiała rodzić w czasach koronawirusa:

Ja, Weronika, walcząca o swoje największe pragnienie przez ponad 7 lat byłam pewna, że po tym czasie ciężkiej pracy, oczekiwania i łez niebo się otworzy, wyjdzie słońce i niczym nie będę musiała się martwić. No, może nie tak „niczym”, bo kolki, kupki i katary trzeba wliczyć jako nieuniknione. Ale niczym, poza prozą życia matki. Tymczasem świat zadecydował, że walka z przeciwnościami będzie miała teraz swój własny, globalny wymiar. Że praktycznie żadna osoba nie będzie teraz wolna od chmury niepokoju.

Podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tego, czego nauczyła się od córki.

Pokorę i wdzięczność rozumiem teraz jeszcze mocniej. Bo Ania, przez te 6 miesięcy wykonała tytaniczną pracę rozwojową, nad sobą i nade mną. Jest cudowna. Dała nam tyle szczęścia. A teraz, jest inspiracją, by iść dalej, chronić ją i nas, co czujecie sami, pisząc do mnie. Walka, trauma i nadzieja na realizację marzeń są treścią Waszych wiadomości. Zaczęły więc kreślić moją drogę. Moc łączenia ekspertów z potrzebującymi, kłopotów z poradami, problemów z rozwiązaniami - taką się wyłania rodząca się teraz misja. Zatem - kolejne wyzwania, szczęście dzielenia się sobą, bo po to właśnie wszyscy zostaliśmy tu sprowadzeni. Świat będzie nam robił niespodzianki. Ale my możemy na to odpowiadać, że dzielenie się dobrem, to nie jest naiwne stwierdzenie. To jest odezwa do nas wszystkich: dobra nam potrzeba! Aniu, rozwijamy się dalej! Kochani, siła!

Co myślicie o jej wypowiedzi?

Rozwiąż quiz i przekonaj się, czy twój partner jest gotów, by mieć dzieci!

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner gotowy jest na dziecko?

Niemowlak

1. Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów