Była ukochana Kammela zaskoczyła metamorfozą. Na okładce nowej książki jest szczupła jak nigdy. "Piękna!"

Katarzyna Leszczyńska 23.10.2017
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel
Fotografia: EAST NEWS

Jest zupełnie niepodobna do siebie. 

Katarzyna Niezgoda od pewnego czasu jest coraz szczuplejsza. Była partnerka Tomasza Kammela chętnie dzieli się zdjęciami swojej figury na portalach społecznościowych. Nic dziwnego, kobieta przeszła ogromną metamorfozę. Kojarzona do tej pory z nieco krąglejszymi kształtami, dziś zachwyca szczuplejszą sylwetką. Niezgoda znana jest ze swoich doskonały umiejętności biznesowych. Nic więc dziwnego, że ostatnio zdecydowała się wydać poradnik o tym, dlaczego kobiety nie awansują.

Uwagę zwraca przede wszystkim jednak okładka publikacji. Znajduje się na niej zdjęcie Niezgody, ale w wersji, w której jeszcze jej nie widzieliśmy. Kobieta wygląda jak modelka z wybiegu. Choć ostatnio zaskoczyła szczupłą sylwetką, nadal wiele brakuje jej do takich wymiarów. Wygląda na to, że okładka jest efektem pracy grafików, którzy ewidentnie przesadzili ze swoją starannością.

Katarzyna Niezgoda w swojej książce zachęca kobiety do osiągania zmian w życiu. Zdjęcie okładkowe oraz te, które Katarzyna Niezgoda wstawia na swojego Instagrama wyraźnie się różnią, o czym możemy przekonać się poniżej. Wydaje nam się, że tak mocne przeróbki nie są konieczne, zważywszy na to, że bizneswoman jest coraz szczuplejsza. Warto, żeby chwaliła się swoją nową sylwetką. 

Internauci nie szczędzili komplementów Niezgodzie i zachwycali się okładką jej książki. 

Piękna okładka, gratuluję! - napisała jednak z fanek.

Też Wam się podoba?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów