Natalia Klimas komentuje wypadek Piotra Woźniaka-Staraka. "Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury"

Zuzanna Morska 22.08.2019
Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak
Fotografia: TRICOLORS/East News

Natalia Klimas zamieściła w sieci zdjęcie z córeczką. Opatrzyła je podpisem, który odnosi się do wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Aktorka i producent byli kiedyś parą!

Po pięciu dniach poszukiwań odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy w niedzielę wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. Towarzyszyła mu 27-letnia kobieta, której udało się uratować.

Rodzina i najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka przeżywają teraz trudne chwile. Do sytuacji postanowiła się odnieść także Natalia Klimas - była partnerka milionera.

Była partnerka Piotra Woźniaka-Staraka o wypadku na Mazurach

Natalia Klimas wrzuciła do sieci wymowne zdjęcie. Widać na nim aktorkę, która pozuje z córeczką na Mazurach. Gwiazda opatrzyła fotografię podpisem: "Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury. Trzymam moją córeczkę przy sercu i nie wypuszczam z ramion".

Możemy się domyślić, że aktorka w ten sposób odniosła się do przykrych informacji dotyczących jej byłego partnera. Klimas i Woźniak-Starak byli parą 2,5 roku.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani wspierają aktorkę. I podziwiają ją za klasę.

Pomiędzy tymi słowami jest wszystko co miało być.

Pani zawsze miała klasę wypowiadając się o przeszłości. Zaginiony był na pewno jej ważną częścią i nie jest Pani lekko. Ściskam mocno.

Od niedzieli myślę o Was bardzo intensywnie. Przytulam mocno.

Aktorka podziękowała każdej z tej osób za słowa wsparcia.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów