Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Big Brothera". Jak dziś wygląda 40-letnia "Frytka"?

Anna Respondek 07.02.2018
Maja Frykowska
Fotografia: EAST NEWS

W tym roku "Frytka" skończyła 40 lat. Od wystąpienia w "Big Brotherze" nie tylko zmieniła imię, ale także przeszła operację plastyczną. Jak dziś wygląda?

Agnieszka Frykowska karierę rozpoczynała w trzeciej edycji "Big Brothera", która została wyemitowana w 2002 roku. Celebrytka szybko zyskała przezwisko "Frytka" i stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show. Zasłynęła sceną w jacuzzi, w którym znalazła się z innym uczestnikiem show. 

Zobacz także: Jak się zmieniła Alicja Walczak z "Big Brothera"? 

W tym roku Frykowska skończyła już 40 lat, a w jej życiu zaszło wiele zmian. Choć tuż po "Big Brotherze" trafiła do kolejnego reality-show "Bar" i na dwie okładki "Playboya" dzisiaj interesują ją zupełnie inne rzeczy. Tuż przed odejściem z show-biznesu Frykowska zmieniła imię na Maja i szeroko mówiła o swoim nawróceniu. Jak podają media, wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Katolickiego.

Kilka lat temu zdecydowała się również na operację nosa. Nie bała się przyznać to tej małej poprawi i otwarcie mówiła, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. 

Zoperowałam nos i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Na początku jednak nie mogłam tej nowej siebie zaakceptować. Miałam momenty zwątpienia - mówiła w wywiadzie dla magazynu "Wprost".

Obecnie Maja Frykowska prowadzi ustabilizowane życie i stara się skupić na życiu prywatnym. Od 2014 roku jest żoną Michała Brzezińskiego. Ma także córkę, która na świat przyszła w 2014 roku. 

Bardzo się zmieniła?

Zobacz także: Czym obecnie zajmuje się Manuela z "Big Brothera"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów