Była dziewczyna księcia Harry'ego zdradziła powód ich rozstania

Chelsy Davy i książę Harry
Fotografia: Instagram.com/madameei/

Po raz pierwszy wypowiedziała się na ten temat.

Zanim książę Harry poznał Meghan Markle, przez 7 lat był w związku z Chelsy Davy. Jak się okazuje, dziewczyna nie wspomina tego czasu najlepiej. Niedawno zdradziła szczegóły ich rozstania.

Chelsy Davy o rozstaniu z księciem Harrym

Zaraz po zakończeniu związku z księciem Harrym media proponowały Chelsy Davy spore sumy pieniędzy za opisanie szczegółów ich rozstania. Ta jednak wielokrotnie odmawiała. Dopiero kilka lat później dziewczyna zdecydowała się opowiedzieć o ich burzliwym związku.

To była jazda bez trzymanki: niekomfortowa, przerażająca i szalona. Kiedy sprawy stawały na ostrzu noża, to było nie do wytrzymania. Nie dawałam sobie rady. (...) Usiłowałam żyć jak człowiek, a to było straszne. Istny obłęd. Dlatego chciałam wrócić do Afryki. Teraz mam święty spokój - stwierdziła w rozmowie z "Timesem".

Gdy Chelsy była dziewczyną Harry'ego, non stop była na świeczniku i właśnie to najbardziej się jej nie podobało. Poza tym miała już dosyć czytania hejtu na swój temat. Zrozumiała w końcu, że nie chce tak żyć. Przypomnijmy, że odeszli od siebie tuż przed ślubem księcia Williama i Kate Middleton.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Interesujesz się życiem rodziny królewskiej? Zobacz zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów